Nugirdau vyro pokalbį su jo broliu. Per visus 55 metus tokių žodžių apie save niekada negirdėjau

Per visą tą laiką pas mus nebuvo nieko blogo. O jei kas nors ir nutikdavo, mes praeidavome tai kartu. O dar mes turime 2 vaikus. O tiksliau 2 sūnus.
Prieš kelias savaites buvo mano jubiliejus, man sukako 55 metai.

Dėl šio žymaus skaičiaus aš nusprendžiau sukviesti visus giminaičius ir draugus. Dar pas mus atėjo mano vyro brolis.
Jei sąžiningai, man jis nelabai patinka.

Gimtadienis buvo pačiame įkarštyje. Visi bendravo, valgė ir gėrė. Bet aš pastebėjau, kad mano vyras kažkur nuėjo su savo broliu.
Ir kai aš ėjau į virtuvę eilinės salotų porcijos, išgirdau jų pokalbį. Sustojau ir nusprendžiau paklausyti, ką jie kalba.

Brolis sakė mano vyrui, kad aš nelabai suprantu jo juokelius ir kad aš labai rimta. O dar jis pasakė, kad buvo prieš mūsų santuoką, bet dabar po tiek metų pakeitė savo požiūrį į mane ir anksčiau jis labai klydo. Ir kad jis labai džiaugiasi, kad jo brolis laimingas, juk jam atiteko geriausia žmona. Ir kad jis kažkiek pavydi mano vyrui. Kad tokių kaip aš liko vienetai…

O toliau aš negalėjau suprasti, ką jis sako. Atidariau duris į virtuvę ir nuėjau, kad manęs nepamatytų.

Tokių gerų žodžių apie save, o tuo labiau iš mano vyro brolio aš niekada negirdėjau, o ir negalėjau įsivaizduoti, kad taip pasakys apie mane.
Visgi jis gerai su manimi elgėsi, o jo humoro aš galbūt tiesiog nesuprantu. Turbūt aš be reikalo pykau ant jo, juk jis visgi nedarė man nieko blogo.

O šios istorijos esmė tokia: mylėkite savo giminaičius ir vertinkite juos kas bebūtų, juk laimė slypi tvirtoje kaip geležinis kumštis ir draugiškoje šeimoje!

You cannot copy content of this page