Organizmo jauninimas vos vienu judesiu. Neįtikėtina, bet faktas

Jūs kada nors girdėjote apie Fen-Fu tašką?

Metodika slypi štai kur: pridėti 2,2×2,5 cm ledo kubelį prie Fen-Fu taško (jį labai paprasta rasti: duobutė, kur galva susijungia su kaklu).

Kartoti reguliariai, su 2-3 dienų pertraukomis rytais nevalgius ir vakarais prieš miegą. Iš pradžių gali pasirodyti, kad šaldo labai smarkiai, bet po 30-40 sekundžių ateina šilumos banga. Kai kubelis pilnai ištirps, ištrinti pakaušį rankšluosčiu. Pirmomis dienomis gali kilti euforijos jausmas dėl endorfinų išsiskyrimo į kraują.

Ką tai duoda?
– Gerėja miegas.
– Visada puiki nuotaika.
– Didėja bendras gyvybinis tonusas.
– Geriau dirba virškinamasis traktas.
– Jūs pamiršite peršalimus, ledą galima dėti ir esant temperatūrai.
– Nuima galvos, sąnarių ir dantų skausmus.

Fen-Fu taško reikšmė tiesiog unikali, tokio įspūdingo rezultato nebūtų , jei ne unikali šios vietos anatomija. Čia praeina didžiojo pakaušio ir sprando nervo šakos, o taip pat dvi iš keturių pagrindinių smegenis aprūpinančių arterijų. Bet svarbiausia – tiesiai po Fen-Fu yra nugaros smegenys.

Jis yra laidininkas tarp nugaros ir galvos smegenų, jame yra kvėpavimo ir aprūpinimo krauju centrai – taip vadinami „gyvybiniai centrai“, kurių sutrikimai mirtini žmogui.

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

You cannot copy content of this page