Pamačiusi vyro mašinoje kitą moterį, atidariau dureles ir paklausiau, kas ji tokia. Po jos atsakymo net išsižiojau

Niekada nemaniau, kad vyrui svarbi mano figūra. Niekada nebuvau liesa. Visada buvau normalaus kūno sudėjimo. Putlia irgi nebuvo galima manęs pavadinti. Gerbėjų jaunystėje buvo daug, tačiau pasirinkau Lauryną. Susitikinėjome apie metus, o paskui susituokėme. Iš pradžių viskas buvo puiku.

Meilė ir supratimas. Gimė sūnus, ir čia prasidėjo. Beveik iškart priaugau 10 kg. Jų numesti nepavyko. Vyras ėmė su manimi šaltai elgtis. Jis nė nebandė slėpti savo šalto elgesio. Dažnai sakė man: „Pažiūrėk, į ką tu panaši. Apsileidai neatpažįstamai.

Su tavimi net gėda kur nors išeiti“. O man buvo skaudu. Stengiausi kaip galėjau. Vaikas atimdavo daug laiko ir man beveik nebeliko laiko sau.

Stengiausi prisižiūrėti, tačiau tai davė labai nežymų efektą. Mano mama sakė, kad nereikia pergyventi, kad mūsų tiesiog toks figūros tipas. Mano vyras, būdavo, sako man ką nors skaudaus apie mano antsvorį, nesidrovėdamas pašalinių. Net jo brolis davė jam pastabą. Priėjo iki to, kad vyras pradėjo vis dažniau užtrukti po darbo, o kartais išvis negrįždavo nakvoti.

Visą laiką teisinosi užimtumu. Bet juk aš ne akla ir kažką suprantu gyvenime. Juk ir geradariai spėjo pranešti, kad matė jį su jauna ir liekna mergina. Kartą šalia parduotuvės pamačiau vyro mašiną, o joje – merginą. Priėjau, atidariau dureles ir paklausiau, kas ji tokia.

Ji nesigėdydama man atsakė, kad jo žmona. Štai kaip! Netikėtas pareiškimas; o kas tada aš? Čia priėjo mano vyras. Paklausiau:

„Ką visa tai reiškia?“ Jis man pasakė: „Eik namo, paskui pasikalbėsime“.

Sėdo į mašiną ir nuvažiavo. Grįžau namo ir negalėjau rasti sau vietos. Grįžo vyras ir pasakė, kad duoda skyryboms. Jis pamilo kitą ir eina pas ją.

Nestabdžiau jo ir nieko jo neprašiau. Susirinko savo daiktus ir išvažiavo. Tą patį vakarą užsuko jo brolis. Jis jau viską žinojo. Ėmė mane raminti. Ilgai kalbėjomės ir man pasidarė ramu. O paskui prisipažino, kad seniai mane myli.

Jau pusė metų, kai mes susituokę. Jis vadina mane savo „mylima bandele“. Ir aš neturiu kompleksų dėl savo figūros. Esu visiškai laiminga. O mano vyrui nesusiklostė su ta mergina. Jie išsiskyrė ir jis vėl paieškose.

You cannot copy content of this page