Pardaviau namą, kurį man pirko tėvas, ir už tuos pinigus nusipirkau butą. Netikėtai pasirodė sesuo su kažkokiais reikalavimais

Sesuo pastoviai mane kaltina, kad mes neteisingai pasidalijome palikimą.

Esmė tame, kad išeidamas iš gyvenimo mano tėvas paliko mums 2 kambarių butą miesto centre ir mažą namelį už 20 km nuo miesto centro. O mes su vyru nuomojomės būstą.

Sesuo pasakė, kad nesiruošia išsikelti iš to buto ir pasiėmė jį sau.

Kadangi ji laukėsi, nusprendžiau jos neliesti ir daryti taip, kaip ji nori. Vyras nelabai kišosi. Kai mūsų šeimoje prasidėjo finansiniai sunkumai, mes nuvažiavome apžiūrėti to namelio su mintimis persikelti ten gyventi, tačiau atvykę pamatėme visiškai ne tai, ko tikėjomės.

Jokių sąlygų gyventi ten nebuvo, o ir kaimynų šalia taip pat. Mes nusprendėme, kad gyventi ten neįmanoma ir grįžome į nuomojamą butą. Tačiau praėjo 2 metai ir mums paskambino viena šeima, kuri pasakė, kad nori nupirkti mūsų namą, kadangi dabar ten stato kotedžus.

Ir mūsų namelio kaina neblogai išaugo, labiau ne namelio, o sklypo. Ir jie patys pasiūlė labai gerą sumą. Be jokių svarstymų iškart sutikau, juk mes už tuos pinigus galėtume nusipirkti naujos statybos 3 kambarių butą ir dar liktų lėšų remontui. Netrukus pardavėme namą ir nusipirkome butą.

O kai bute baigėme remontą, surengėme įkurtuves, pakviečiau seserį. Ji iš pradžių apsidžiaugė, nes galvojo, kad butą pirkome kreditu. Bet paskui, kai sužinojo, kad aš pardaviau namą ir nusipirkau šį butą, pradėjo sakyti, kad mes nesąžiningai viskas pasidalijome.

Kad ji turi 2 kambarių butą senoje „chruščiovkoje“, o aš naujos statybos 3 kambarių gerame rajone. Aš jai paaiškinau, kad tai buvo jos pasirinkimas ir kai ji mane paliko su tuo namu, kodėl negalvojo, kaip aš jame gyvensiu. Žinoma, santykiai sugedo. Tačiau aš manau, kad pasielgiau teisingai.

You cannot copy content of this page