Mokykloje iš jo juokėsi dėl dvarfizmo. Štai ką padarė jo motina…

9 metų berniukas norėjo nusižudyti.

Quadenas gimė su achondroplazija – dvarfizmo rūšimi, dėl kurios iš jo nuolat juokiasi bendraklasiai.

„Aš ką tik pasiėmiau sūnų iš mokyklos, kur buvau patyčių liudininkė, po to paskambinau direktoriui. Aš noriu, kad tėvai, mokytojai ir visi kiti žinotų, kuo tai baigiasi“,- sako Quadeno motina.

Ji pasakojo, kad moksleivės „glostė jam galvą kaip šuneliui“ ir šaipėsi iš jo ūgio.

„Jis buvo pasibaisėjęs. Jis labai stiprus ir stengiasi neparodyti, kaip jam sunku, tačiau man buvo skaudu į tai žiūrėti. Mano širdis apsipylė krauju“,- sako Bayles.

Motina teigia, kad Quadenas pirmąkart bandė nusižudyti šešerių. Vaizdo įraše berniukas jai sako: „Duok man virvę, aš noriu nusižudyti“.

Bayles pasiėmė Quadeną iš mokyklos ir planuoja pervesti jį į namų mokymą.

Ji publikavo įrašą socialiniuose tinkluose, tikėdamasi palaikymo.

Į šią istoriją sureagavo daugelis australų įžymybių. Latrelas Mitčelas, Nacionalinės regbio lygos žaidėjas, susitiko su Quadenu ir net pasiūlė jam atidaryti vieną iš mačų. Kaip ir Quadenas, Mitčelas priklauso Australijos aborigenams.

Samoa-Naujosios Zelandijos aktorė Teuila Bleikli publikavo jų bendrą nuotrauką savo Instagrame, o visa regbio komanda įrašė jam vaizdo klipą.

Bet toliau visų nuėjo amerikiečių stand-up komikas Bredas Viljamsas, kuris irgi gimė su dvarfizmu. Jis sukūrė puslapį lėšų rinkimui GoFundMe, parašęs:

„Aš noriu, kad Quadenas žinotų, kad mes nepakęsime patyčių ir kad jis – nuostabus žmogus, nusipelnęs džiaugsmo. Aš noriu nupirkti Quadenui ir jo motinai lėktuvo bilietus į Ameriką, apgyvendinti juos gerame viešbutyje ir nuvežti į Disneilendą.“

Vos per parą Viljamsas surinko apie 200000 dolerių. Jis žada lėšų perteklių skirti labdaros organizacijoms, kovojančioms su patyčiomis.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page