Pasirodo, viena geriausių priemonių nuo raukšlių yra bananas, štai 4 moterų išbandyti receptai

1-2 kartai per savaitę ir raukšlių neliks nei pėdsako!

1 receptas
Kruopščiai sutrinkite vieno prinokusio banano minkštimą. Pridėkite vieną valgomąjį šaukštą medaus ir 2 valgomuosius šaukštus grietinėlės (riebaus tipo odai rekomenduojama įpilti į mišinį pusę arbatinio šaukštelio šviežiai spaustų citrinos sulčių).Kruopščiai išmaišykite mišinį iki vienalytės masės ir užtepkite ant švarios veido odos. Po 20 min nuplaukite priemonės likučius ir patrinkite veidą ledu, paruoštu iš vaistinės ramunėlės arba kokybiškos žaliosios arbatos.

2 receptas
Sutrinkite į vienalytės konsistencijos košelę pusę prinokusio banano. Sumaišykite gautą masę su vienu kiaušinio tryniu ir vienu arbatiniu šaukšteliu alyvuogių ar riešutų aliejaus. Ištepkite lygiu plonu sluoksniu visą veidą ir palikite 20 min. Pasibaigus procedūrai kaukės likučius lengva pašalinti naudojant šiltą vandenį ir vatos gabalėlį.

3 receptas
Reikia sumaišyti vieną valgomąjį šaukštą tyrės iš banano minkštimo su vienu arbatiniu šaukšteliu citrinos sulčių ir vienu kiaušinio baltymu. Dabar reikia suplakti visą mišinį mikseriu kol gausis vienalytė pasta, po to ištepti veido odą plonu sluoksniu ir palikti 15 min. Praėjus nurodytam laikui reikia kelis kartus nuplauti veidą vėsiu vandeniu, o paskui patepti veidą vata, sumirkyta vaistinės ramunėlės užpile (vienas arbatinis šaukštelis vaistažolių vienam litrui vandens).

4 receptas
Reikia sutrinti pusę šio vaisiaus minkštimo į tyrelę ir sumaišyti su sutrinta vidutine apelsino skiltele. Gautą mišinį ištepkite lygiu sluoksniu ant veido ir kaklo. Maždaug po 25 min nuplaukite mišinio likučius šiltu tekančiu vandeniu. Procedūros pabaigoje vertėtų patepti odą šviežiomis jaunų alijošiaus ūglių sultimis (atsargiai nupjaukite jaunas augalo ataugas, suvyniokite į polietileno plėvelę ir padėkite savaitei į apatinę šaldytuvo lentyną).

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

You cannot copy content of this page