Patogus būdas saugoti žiemai česnakus ir ne tik…

Daugelis mūsų susiduria su tuo, kad kaip nelaikyk česnakus, su laiku jie ima arba dygti, arba džiūti, arba pūti. Tačiau būdas išsaugoti česnakus visgi yra, be to, puikus būdas – juos užšaldyti.

Po šaldymo česnakai nepraranda savo savybių, nei kvapo, nei skonio. O juos užšaldžius teisingai, vėliau tai palengvins jums maisto ruošimo procesą.

Jums prireiks:
– mėsmalės
– maišelio
liniuotės

Darbo eiga:
Pradžiai česnakus reikia paruošti šaldymui. Tam juos lupame, plauname ir malame mėsmale. Jei mėsmalės neturite, galite naudoti trintuvę ar spaudyklę.

Dabar nedidelę porciją smulkintų česnakų dedame į maišelį, 3 valgomųjų šaukštų pakaks. Iškočiojame česnakus maišelyje lygiu plonu sluoksniu, kraštą tiesiog užlenkiame.

Po to imame liniuotę ir česnakų sluoksnį maišelyje suskirstome kubeliais porcijoms. Dedame česnakus šaldyti tiesiog ant lentelės.
Taip laikant česnakus jiems nieko nenutiks. Be to, jūs turėsite česnakų „pakuotę“, iš kurios jūs be vargo galėsite pasiimti kvadratėlį-porciją.

Taip naudoti česnakus labai patogu dar ir todėl, kad, kai jo prireikia, jūs tiesiog atlaužiate kvadratėlį ir dedate jį į patiekalą.

You cannot copy content of this page