Pažinčių programėlėje pamačiau savo vyro anketą…

Nesinorėjo tikėti, kad tai realybė. Su draugėmis gėrėme kavą, o Kotryna naršė pažinčių programėlėje. Ji tokiu būdu ieškosi gyvenimo draugo. Mes su merginomis padėdavome jai išsirinkti, su kuo eiti į pasimatymą, o ką geriau praspirti.

– Pažvelkite, koks gražuoliukas! – pasakė Kotryna.

– Na taip, geras… Visa kuo. Tai mano vyras,- vos išspaudžiau žodžius.

Mergaitės subėgo ir ėmė mane raminti. Man pasidarė taip bloga, kad vos galėjau įkvėpti oro. Norėjosi įsižnybti, kad pabusčiau. Buvo skaudu suvokti, kad tai realybė.

– Palauk, neskubėk. Iš pradžių reikia viską išsiaiškinti. O gal važiuojam nupirkti tau naują suknelę? – Katrė bandė nukreipti temą.

– O gal į restoraną ar šokius? – prisijungė Taja.

Žinojau, kad mano draugės labai klasiškos, tačiau tuo momentu norėjau pabūti viena. Juolab nesiruošiau grūsti šios problemos sprendimo į gilų stalčių. Reikėjo eiti namo ir pasikalbėti su vyru.

Kai grįžau, vyras jau buvo namie. Nieko nelaukusi ėmiau kalbėti tiesiai.

– Kaip tu sureaguotum į mano paskyrą pažinčių programėlėje?

Vyras iškart pažvelgė į mane su tam tikru susidomėjimu. Man atrodo, jis suprato, kame reikalas, todėl pradėjo teisintis:

– Juk tame nėra nieko rimto.

Supratau, kad man tai toli gražu ne pokštas. Tai prilygsta neištikimybei. Juk visada galvojau, kad mano vyras idealus, kuris niekada manęs neišduos ir neapgaus. Išeina, aš suklydau. Be reikalo pasitikėjau juo visu 100%.

Susirinkau daiktus ir išvažiavau pas mamą.

Visi mane tikino, kad jis nieko blogo nepadarė. Tačiau aš neturėjau įrodymų, kad viskas baigėsi tik susirašinėjimu. O jei jis jau susitikinėjo su kitomis moterimis?

Praėjo savaitė. Vyras parašė žinutę „grįžk namo“.

Atsakiau, kad pagalvosiu, juk nesinorėjo bėgti vos pakvietus.

Jis nesiruošė pulti ant kelių ir prisiekinėti amžinos meilės. Tačiau man ir nereikėjo garsių žodžių, juk jie man nieko nereiškia. Tačiau vis tiek nusprendžiau eiti namo.

Įsivaizdavau, kaip pasiimsiu savo mėgstamą chalatą, pūkuotas šlepetes, o vyras atneš mėgstamą šokoladuką ir žolelių arbatos su žodžiais: „Gana pūstis. Aš tave myliu“.

– Labas. Aš laukiau. Pasiilgau…

– Ir aš…

Namai – geriausia vieta pasaulyje. Neperduočiau žodžiais tų jausmų, kuriuos pajutau tuo momentu.

You cannot copy content of this page