Pirmūno sindromas ir kitos priežastys, dėl kurių jūs nieko nespėjate
Šiuolaikinio gyvenimo šurmulyje mes dažnai jaučiame laiko spaudimą ir ne visada spėjame su visomis užduotimis susidoroti tuo pačiu metu.
Specialistai, tiriantys bioenergetiką, dalijasi savo įžvalgomis apie tai, kodėl mes kartais patiriame sunkumus laiku sprendžiant mūsų problemas.
Neteisingas poilsis arba jo trūkumas
Taip, mums kartais reikia spręsti didžiulį kiekį pačių įvairiausių užduočių namie ir darbe, bet tai nereiškia, kad galima pamiršti poilsį. Pastovus pervargimas gali sukelti emocinį perdegimą ir chronišką nuovargį, o tai blogiau, nei neišspręstos užduotys.
Stenkitės rasti laiko relaksacijai darbe. Kas valandą reikia daryti 5 minučių pertrauką. Taipogi darbe turi būti pilnaverčiai pietūs. Jei sėdite tvankiame biure, stenkitės išeiti pasivaikščioti. Jei dirbate „ant kojų“, reikia rasti galimybę pasėdėti, atsikvėpti.
Mūsų energiją atima ir neteisingas poilsis per išeigines. Nesėdėkite prie kompiuterio ir neperkraukite savo kūno treniruotėmis. Atminkite balanso svarbą.
Per išeigines geriau ilsėtis įvairiais būdais – valandą pažiūrėti serialą, paskui išeiti pasivaikščioti, paskui pasigaminti skanius pietus, paskui pagulėti, pavalgyti, susitvarkyti ir t.t. Naudinga keisti aplinką – išsiruošti į gamtą, užmiestį, sodą.
Jei jūs dirbate biure, per išeigines reikia kaip galima dažniau išeiti į lauką. Visa tai palankiai veikia čakras ir stiprina biolauką. Jei ilsėsitės teisingai, produktyvumas momentaliai išaugs keliskart.
Neteisingas planavimas
Daugelis žmonių nieko neplanuoja arba išsikelia nepasiekiamus tikslus dienai, savaitei ar išeiginėms. Stenkitės maksimaliai kruopščiai planuoti savo reikalus, skaidydami savaites į dienas, o dienas į valandas.
Prieš jūsų akis turi būti sąrašas to, ką reikia padaryti su pavyzdiniais laiko rėmais. Skaidykite sudėtingas užduotis į smulkias, kad matytumėte, kaip artėjate link tikslo. Tai labai motyvuoja, o tai reiškia – pakelia produktyvumą.
Jūs per stipriai skubate
Žmogus, kuris galvoja, kad niekam neturi laiko, rizikuoja ištisai patirti stresą. Tai labai negatyviai atsiliepia energetikai ir sveikatai. Atminkite, kad visiems žmonėms neįtiksite, visų darbų per dieną neatliksite, visų pinigų neuždirbsite. Pabandykite paskirstyti savo tempą.
Jūs atsisakote palaikymo
Per didelis savarankiškumas – tai blogai. Nėra nieko blogo paprašyti kieno nors pagalbos. Sunkiais periodais žmonėms tiesiog būtina jausti antros pusės ir giminaičių palaikymą. Priimkite pagalbą iš tų, kurie ją siūlo.
Iš jūsų siurbia energiją
Būna taip, kad aplink žmogų daug toksiškų žmonių, kurie prašinėja jo pagalbos, tačiau skolos negrąžina. Jei jūsų planai dega, jūs nieko nespėjate, pasistenkite negaišti laiko kitiems žmonėms. Jūsų gerumas atneša labai daug problemų jums patiems.
Toksiški žmonės mato jūsų gerumą ir nemokėjimą pasakyti „ne“. Jei nustosite jiems padėti, tai nepadarys jūsų egoistu. Bet kokie panašūs kaltinimai jūsų adresu – tai grynos manipuliacijos. Nešvaistykite energijos tokiems žmonėms.
Pirmūno sindromas
Kitaip tariant, tai perfekcionizmas. Kai žmogus nori būti geriausiu visame kame, o taip pat siekia geriausio rezultato, tai atima iš jo pernelyg daug jėgų. Geriausiais tampa ne tie, kurie įprastiems dalykams gaišta daugiau laiko, o tie, kurie randa kompromisą, aukso vidurį.
Jums nepatinka, kuo jūs užsiimate
Jei jūs nekenčiate savo darbo, tai nenuostabu, kad nieko nespėjate ir jums nieko nesigauna. Jums nereikia kaltinti savęs dėl to. Vietoje to reikia fokusuotis į naujo darbo, naujų motyvuojančių užduočių, pomėgių paieškas. Taip jūsų energetika išaugs, atsiras sėkmė ir motyvacija.