Populiarios astrologės Angelos Pearl 2024 horoskopas kiekvienam Zodiako ženklui

Atverkite vartus į 2024 metus su žvaigždžių išmintimi! Žymi astrologė, turinti 20-ies metų stažą, atskleidžia ateitį kiekvienam Zodiako ženklui, kad būtumėte pasiruošę likimo posūkiams.

Angela Pearl – australų astrologė, turinti 20-metų stažą, žymi savo profesionaliomis ir optimistiškomis pranašystėmis. Ji aptarnauja žymius klientus iš įvairių žemynų.

Angela reguliariai lankosi tarptautinėse astrologų konferencijose Australijoje, JAV ir Europoje. Jos YouTube kanalas, kur ji dalijasi kasmėnesiniais astrologiniais patarimais, irgi yra labai populiarus.

Angela Pearl sudarė horoskopą 2024 metams kiekvienam Zodiako ženklui, pateikdama unikalias astrologines prognozes ir rekomendacijas visiems 12 ženklų.

Avinai

Nauji tikslai ir svajonės dėka naujų santykių ir pažinčių.

Jaučiai

Naujas statusas arba nauja karjera, o taip pat pajamų padidėjimas, finansinis pelnas po gegužės 26 ir savivertės pakilimas.

Dvyniai

2024 gegužę sėkmės planeta Jupiteris įeis į Dvynių ženklą ir prasidės sėkmės periodas. Jupiteris simbolizuoja pelną, meilę, santuoką ir vaikų gimimą.

Vėžiai

2024 žada dideles permainas arba karjeroje, darbe, arba susijusias su gyvenamąja vieta ir šeima.

Liūtai

2024 metais ateis derliaus metas, laikas gauti pelną iš įdėtų pastangų arba anksčiau atlikto darbo. Galima santykių transformacija, tiek nauja meilė, santuoka, tiek ir išsiskyrimas.

Mergelės

Puikūs metai tikslų siekimui ir karjeros augimui, galimas statuso pakeitimas. Užtemimai rodo fokusavimąsi į finansus metų bėgyje.

Svarstyklės

Tai permainų ir progreso metai daugeliui Svarstyklių. Pasikeis aplinka, galimybė sutikti mylimą žmogų, santuoka ir santykių su kitais žmonėmis pervertinimas.

Skorpionai

Geri metai keisti gyvenamąja vietą, galimos permainos šeimoje. Antroje metų pusėje Skorpionų laukia finansinės padėties pagerėjimas.

Šauliai

Šiais metais daugelis Šaulių įgis nekilnojamojo turto, persikels arba galutinai sėsliai apsigyvens. Antroji metų pusė atneš pažintis, santuoką, bendradarbiavimą ir naują aplinką.

Ožiaragiai

Metai atneš permainas darbe, versle arba karjeroje. Įvyks finansinės sferos transformacija, o taip pat galimas gyvenamosios vietos pakeitimas ir naujienos šeimoje.

Vandeniai

2024 metai bus transformaciniai daugelyje gyvenimo sferų, kadangi jau sausio 22 Plutonas įžengia į Vandenio ženklą 20-iai metų. Gali pasikeisti aplinka, permainos asmeniniuose santykiuose ir verslo partnerystėje, o taip pat įvyks asmeninis atgimimas.

Žuvys

Tai finansinių galimybių metai, pajamų šaltinio permainos, permainos investicijose. Daugelis Žuvų prisiims naujas atsakomybes, taipogi galimas persikraustymas.

You cannot copy content of this page