Pragyveno su sutuoktiniu apie 30 metų, tačiau jis pardavė būstą ir susirado naują žmoną

Norėčiau papasakoti savo tetos istoriją, kuri gana liūdna, tačiau ji vis tiek nori ja pasidalinti, juk įdomu, ką apie tai mano aplinkiniai.

Mano teta Nijolė turėjo stabilų darbą viename fabrike. Ten ji įsidarbino vos baigusi technikumą. Iš pradžių jai buvo labai sunku viską suprasti, tačiau su laiku įsiliejo į kolektyvą ir net susirado keletą draugių. Paskui Nijolė sutiko elektriką, vardu Vladas, vyresnį už ją vos pora metų.

Praėjus keliems santykių mėnesiams jie suprato, kad yra labai panašūs ir jų interesai beveik vienodi, taigi, iškėlė vestuves ir Nijolė netrukus pastojo. Kai gimė dukrelė, Nijolė su Vladu neplanavo sustoti ir po kelių metų į pasaulį atėjo sūnus.

Tuo metu jie jau turėjo 1 kambario butą. 9-aisiais santuokos metais jie turėjo jau 4 vaikus: 3 mergaites ir berniuką. Kai kurie pavydžiai žvelgė į tokią gražią šeimą, kur visi myli vienas kitą ir padeda sunkią minutę.

Sutuoktiniams nekilo problemų vaikų auklėjime ir paprastai niekas nesipyko. Jie turėjo 4 kambarių butą, kurį davė gamykla, kurioje Nijolė ir Vladas dirbo. Bet kai atėjo laikas privatizuoti būstą, jį apiformino tik Vlado vardu ir niekas neprieštaravo, visus viskas tenkino.

Išėjus į pensiją beveik visi vaikai išsivažinėjo, liko tik jauniausioji dukra, kuri dar mokėsi ir gyveno tokiame erdviame bute su tėvu ir motina. Vaikai tėvų nepamiršdavo ir beveik kiekvieną savaitgalį susirinkdavo didelė šeima, atvesdavo savo šeimas pas senelius pabendrauti ir parodyti tėvams anūkus.

Tuo metu Vladas dar dirbo, tačiau jau šalia namų, kad nereikėtų toli vaikščioti, naujame darbe sutiko moterį, kuri buvo vieniša ir jaunesnė už Vladą beveik 15 metų. Vyras ėmė apgaudinėti Nijolę, bet viskas buvo paslaptyje ir niekas giminaičių nė neįtarė, kad taip galėtų nutikti.

Kiek vėliau Vladas pasiūlė žmonai parduoti būstą, juk ten beveik niekas negyveno, bute tušti kambariai ir lengviau nupirkti kiekvienam po 1 kambario butą, o likusią pinigų dalį padalinti vaikams.

Teta Nijolė iš pradžių atsisakė, o paskui pagalvojo, kad taip ir jaunėlė galės gyventi atskirai, o ir kiti vaikai išleis pinigus ten, kur reikės, juolab dviem pensininkams pakanka ir 2 kambarių buto.

Bet kai tik būstas buvo parduotas, visi sužinojo, ką sugalvojo Vladas. Persikelti į kitą butą su sutuoktine jis išvis nenorėjo ir dalintis su vaikais likusiais pinigais nesiruošė. Vyriškis tik papasakojo, kad jau kelis metus turi meilužę.

Galiausiai pinigai buvo išleisti privačiam namui netoli jūros, kur Vladas su savo naująja žmona persikėlė, palikę Nijolę be nieko. Nijolė taip nusivylė gyvenimu, nes tokios išdavystės iš paties artimiausio žmogaus, kuris jai liko, tikrai nesitikėjo.

Nuo tada praėjo keli metai, o iš Vlado jokių žinių. Su niekuo iš šeimos ryšio nepalaiko, juk visi vaikai supyko ant jo ir užstojo mamą. Gerai, kad viena dukra galėjo įsileisti mamą pas save, nes jau turėjo erdvų būstą ir siūlė pasilikti mamai ten visam laikui, tačiau Nijolei atrodė, kad ji tik trukdo dukters šeimai, nors kitos išeities ir neliko.

Man išvis nesuprantama, kaip galima išduoti tokį artimą žmogų… Lyg ir gyveno kartu iki pat pensijos, visiškai pasitikėjo vienas kitu ir staiga vyras išdavė savo žmoną. Ir kaip tai išgirdus galima tikėti, kad manęs irgi kada nors neišduos? Net susimąsčiau, o kas nors iš mano artimųjų ruošiasi mane išduoti?

You cannot copy content of this page