„Neaprėpiama meilė“. 127 kg modelis parodė, kaip atrodo jos vyras ir vaikai

Ši žavinga moteris, kurios svoris sudaro 127 kg, visai sėkmingai pakilo karjeros laiptais būtent savo išskirtinių parametrų dėka.

Mergina dirba modeliu. Tes iškart sužavėjo fotografus savo mielu lėlės veideliu. Daugelis manė, kad ši gražuolė – nerealus personažas, o sumanūs fotografai fotošopo pagalba prideda didelių gabaritų kūnui mielos lieknos merginos galvą.

Žinia, kad kadaise Tes atvyko į Los Andželą ieškodama gražaus gyvenimo. Greitai merginą pastebėjo fotografai ir ėmė kviesti į fotosesijas.

Šiandien Tes laimingai susituokusi su verslininku. Vyras prisipažįsta, kad niekada nekompleksavo dėl žmonos svorio ir žvelgia į jį kaip į savotišką privalumą.

Priminsime, kad modelis turi sūnų iš pirmos santuokos.

Ji nemini vyro vardo ir nori jį pamiršti. 2016 metais šiai nuostabiai porai gimė bendras sūnus, kurį jie pavadino Bouji.

Šiandien Tes – laiminga žmona ir puikių sūnų motina. „Mano svoris nesutrukdė man ištekėti ir pagimdyti absoliučiai sveikus vaikus“,- pareiškė modelis.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page