Ką keliamieji 2024 metai atneš kiekvienam Zodiako ženklui: išsamus horoskopas

Astrologai papasakojo, kas laukia kiekvieno Zodiako ženklo keliamaisiais 2024 metais.

Avinas
Pasak astrologų, 2024 metais šio ženklo atstovų charakteris gali pasikeisti ne į gerąją pusę. Prie jo prisidės tokios savybės kaip materializmas ir ūmumas. Neigiamus pokyčius pastebės ir aplinkiniai, kurie pateks į naujojo Avinų charakterio poveikį.

Jautis
2024 metai išmokys atsargumo. Šie metai atneš nemažai provokacijų, kuriose Jautis galės parodyti visą savo charakterio galią. Jiems teks apsišarvuoti kantrybe, kadangi beveik kiekviename žingsnyje jiems teks įrodinėti savo kaip asmenybės ir profesionalaus darbuotojo pilnavertiškumą.

Dvyniai
Šio Zodiako ženklo atstovai jau turi aiškų planą, ko jie nori pasiekti 2024 metais. Astrologai tvirtina, kad jiems viskas pavyks dėka jų tikėjimo savo jėgomis ir tikslo siekimo. Tai perspektyvų ir padidinto aktyvumo metai. Tačiau vis tiek nebus apsieita be žmonių, kurie kaišios pagalius į ratus.

Vėžys
2024 metai šio ženklo atstovams dovanos tai, ko jiems seniai trūko: ramybės ir pasitikėjimo savimi bei savo jėgomis. Jie išmoks ne tik suprasti aplinkinius žmones, bet ir išmokti pasakyti „ne“, kai jų kažkas netenkina. Be to, šiais metais jie susipažins su įdomiu žmogumi, kuris perduos jiems savo didžiulę patirtį ir padarys juos truputį geresniais.

Liūtas
Šio ženklo atstovai bus ypač aktyvūs tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime. Be to, pasak astrologų, yra rizika likti be mylimo žmogaus didelio barnio metu, dėl kurio jie praras visą savo ramybę visiems likusiems metams.

Mergelė
Jų laukia nelengvi metai. Pasitikėjimas bus apgautas, o per didelis šio ženklo atstovų emocionalumas gali sukelti didelius ir dažnus konfliktus su aplinkiniais žmonėmis. Be to, išliks ir problemos su antrąja puse, Mergelės susidurs su nesupratingumu iš jų pusės.

Svarstyklės
Šio Zodiako ženklo atstovams pranašauja sėkmingus metus. 2024 metais jie galės išreikšti visas savo geriausias lyderio savybes ir pasiekti tai, apie ką svajojo jau seniai. Be to, jų mokėjimas pasijuokti iš savęs ir prigimtinis žavesys leis užkariauti bet kurio jiems patikusio žmogaus širdį.

Skorpionas
Jų laukia pakankamai produktyvūs metai. Jiems teks parodyti visą savo drąsą ir narsą, kad sugebėtų pasiekti tai, ko trokšta. Jų pasiaukojimas ir meilė rizikai leis jiems realizuoti tai, apie ką jie svajojo kelis metus. Pasak astrologų, jei jie parodys šiuos charakterio bruožus, 2024 metais jiems neįtikėtinai seksis.

Šaulys
Jiems 2024 metai bus nevienareikšmiški. Jų kelyje pasitaikys nemažai perspektyvų, kurias jie galės pavyti. Tačiau jie jausis nelabai užtikrinti ateitimi. Asmeniniuose santykiuose ne viskas bus taip gražu, kaip jiems norėtųsi, todėl kad viskas šiais metais priklausys tik nuo išrinktojo.

Ožiaragis
2024 metai bus labai perspektyvūs ir naudingi. Jie atneš jiems daug pažinčių, naujų emocijų ir pojūčių, kuriuos Ožiaragiai prisimins ilgam. Asmeniniame gyvenime juos lydės sėkmė, bet štai kai kuriose gyvenimiškose situacijose jų savimeilė bus pažeista nemalonių partnerio žodžių.

Vandenis
2024 metų pradžia jiems nebus pernelyg sėkminga, sako astrologai. Jie jausis blogai, bus prislėgti. O tai reiškia, kad jiems laikas kreiptis į gydytoją. Be to, Vandenis susidurs su nesupratingumu iš artimų žmonių pusės, kas smarkiai gadins jo nuotaiką. Jo siekių ir hobių neįvertins ir jam teks laikinai pristabdyti savo veiklas.

Žuvys
2024 metai šio ženklo atstovams bus paženklinti nauju gyvenimo statusu. Vienišos Žuvys sutiks savo meilę, o tos, kurios jau turi partnerį, sudarys santuoką arba atvirkščiai – išsiskirs. Be to, šiais metais jos gali išvykti į ilgą kelionę prie naujų įspūdžių jūros.

You cannot copy content of this page