Mergaitei iš vaikų namų pirmąkart praneša, kad ją įsivaikino. Labai jautru!

Jautrus įrašas apie mergaitės reakciją į įsivaikinimą per kelias dienas apskriejo internetą.

Šis video privertė daugelį socialinių tinklų naudotojų nubraukti ašarą ir pasidžiaugti dėl mažosios vaikų namų auklėtinės.

Tai nutiko Jutos valstijoje. Tana Baterfild labai ilgai laukė dienos, kada galės vykti į naują šeimą. Ji jau buvo pažįstama su įtėviais, tačiau dokumentų tvarkymas užėmė gana ilgą laiką. Ir štai pagaliau Džeki Aleksander, mokyklos, kurioje mokosi Tana, vadybininkė, pranešė mergaitei, kad ją įsivaikino. Mažylė negalėjo suvaldyti emocijų – puolė moteriai ant kaklo ir stipriai ją apkabino.

Džeki buvo tokia sujaudinta mergaitės reakcijos, kad nusprendė patalpinti internete vaizdo įrašą iš stebėjimo kameros, kuri buvo sumontuota kabinete. Ji leido žurnalistams platinti šį įrašą.

Savo įraše Aleksander parašė, kad tai buvo nuostabiausias pirmadienis jos gyvenime. Ji pagaliau sužinojo, kad Fišerių šeimai leido įsivaikinti 3 vaikus iš Saut Džordano vaikų namų. Tėvai labai ilgai kovojo, kad galėtų pasiimti vaikus į savo namus.

Džeki buvo apstulbinta Fišerių užsispyrimo – nepaisant visų sunkumų, jie laikėsi savo tikslo. Todėl ji labai apsidžiaugė skambučiu su pozityviomis naujienomis. Tanos įmotė Džen paprašė Džeki Aleksander pranešti mergaitei naujieną asmeniškai. Tačiau mokyklos vadybininkė nė nenutuokė, kad mergaitės reakcija bus tokia audringa. Tai sujaudino Džeki iki ašarų.

Aleksander prisipažįsta, kad tai geriausias momentas per visus jos 12 darbo metų mokykloje. Publikuodama šį video internete, Džeki norėjo padovanoti naudotojams džiaugsmą ir priminti, kad gyvenime būna stebuklų!

You cannot copy content of this page