Vienas iš vaikų piešinyje – berniukas, antras – mergaitė. Dauguma žmonių suklysta pasirinkdami. Pabandykite ir jūs

Ar jūs tikite, kad yra fotografijų, kurias pamatę negalėsite suprasti, jose berniukas ar mergaitė? Jei jūs manote, kad lytį visada paprasta nustatyti, tai smarkiai klystate. Šiame straipsnyje jūs pamatysite dvi fotografijas, į kurias žiūrėdami negalėsite išsiaiškinti, kas jose atvaizduoti!

Fotografijos
Taigi, pažvelkite į dvi fotografijas straipsnyje. Kaip jūs manote, kuris iš jų berniukas, o kuri mergaitė? Dauguma žmonių, kuriems užduoda šį klausimą, į jį atsako neteisingai. Pasiruošę išgirsti teisingą atsakymą?

Pirmoje fotografijoje yra mergaitė, vardu Tina, iš Belgrado. Trumpa jos šukuosena ir veido bruožai klaidina daugelį žmonių!

Antroje foto berniukas, vardu Sonas, kuris gyvena Sarajeve. Žiūrint į šias dvi fotografijas, tikrai sunku suprasti, kas yra kas.

Kaip matote, fotografas parinko vaikus, kurie maksimaliai panašūs tarpusavyje, prieš fotosesiją jiems padarė panašias šukuosenas ir pasakė vienodai nusišypsoti.

Fotografo vardas – Olivje Suteras, ir iš tiesų šios foto padarytos ne šiaip sau! Šio projekto tikslas parodyti, kad vaikai iš dviejų skirtingų, nesutariančių šalių labai panašūs tarpusavyje ir žmonėms reikia išmokti gyventi taikoje ir santarvėje dėl būsimosios kartos laimės. Neabejotinai tokia idėja verta pagarbos!

You cannot copy content of this page