Prieš metus Marina pasiėmė 79 metų močiutę iš senelių namų. Kaip jos gyvena dabar?

Daugelis žmonių pasiima benamius šuniukus ir kačiukus, o kažkas vaikučius iš vaikų namų… Tokių žmonių, kurie nebijo prisiimti tokios atsakomybės, nedaug, bet visgi jų yra.

Tačiau būna ir dar labiau stebinantys atvejai – pavyzdžiui, kažkas pasiima vienišą pagyvenusį žmogų, kuris neturi vaikų, giminaičių ir savo namų.

Marina buvo našlaitė, ją nuo vaikystės augino močiutė Mariana. Ji jai atstojo ir mamą, ir tėtį, atidavė visą savo meilę, kokią tik galėjo.

Gaila, žmonės ne amžini ir Marianos nebeliko, kai jai buvo 83-eji. Marinai tada buvo 30.

Mergina labai sunkiai pakėlė vienintelio artimo žmogaus netektį ir kad prislopintų moralinį skausmą, ji įsidarbino senelių namuose. Kaip ji pati sako, jai norėjosi visiems padėti, juk vienišiems senoliams atitenka mažiausiai meilės ir rūpesčio.

Būtent ten Marina ir susipažino su 78 metų Antonina Sergejevna. Moteris neturėjo giminaičių, ji buvo visiškai viena. Ji turėjo sūnų, tačiau jis mirė prieš 33 metus. Iki paskutinio ji gyveno senutėliame name kaime, dirbo paštininke ir neturėjo jokių santaupų, tik kuklią pensiją.

Metai darė savo ir moteris pradėjo smarkiai sirgti, ji beveik nebegalėjo savimi pasirūpinti. Iki ligoninės ir parduotuvės toli, pinigų gydymui nėra… Tačiau laimingai susiklosčius aplinkybėms jai pasiūlė persikelti į senelių namus. Žinoma, ten gyvenimas nesaldus,bet geriau nei vienai. Ir netikėtai jos gyvenime atsirado Marina. Per metus bendravimo jos labai prisirišo viena prie kitos.

Mergina sako, kad Antonina Sergejevna jai labai primena močiutę. Marina nusprendė apiforminti jos globą ir parsivežti ją iš globos namų į savo butą.
Antonina Sergejevna ilgai priešinosi, tačiau Marina buvo nepalenkiama.

Šiuo metu Antoninai Sergejevnai jau 85 metai, ji vis dar gyvena su Marina. Mergina ėmėsi aktyviai ją gydyti ir ji dabar jaučiasi žymiai geriau.
O Marina ištekėjo ir susilaukė sūnelio.

Dabar jie visi gyvena vienuose namuose. Visi laiko Antoniną Sergejevną tikra savo močiute, juk per tuos metus ji tikrai tapo artimiausiu žmogumi.

You cannot copy content of this page