Mano vyras nustojo nešti finansinį indėlį į šeimą. Galbūt tai todėl, kad jo buvusioji grįžo į mūsų miestą?

Mes susituokę 3 metus. Mūsų abiejų darbai gerai apmokami ir mes dalijamės išlaidas 50/50. Anksčiau niekada neturėjome finansinių problemų. Tačiau pastaruoju metu jis dengia tik savo paskolos dalį.

Jokio maisto ir panašių dalykų neperka. Jo darbe neįvyko jokių pokyčių ir mūsų gyvenimo būdas išliko nepakitęs. Kartą jam užsiminiau apie mūsų finansinę padėtį ir jis paklausė, ar galime dabar apie tai pasikalbėti, ir nuo tada mes apie tai nesikalbėjome.

Prieš kelias dienas vakarieniavome su jo tėvais. Vakarienės metu jo tėvas paminėjo vieną moterį ir paklausė vyro, kaip ji gyvuoja. Jie visą laiką kalbėjo apie tą moterį ir mano vyrą, kol mes neišėjome.

Vėliau tą vakarą aš jo paklausiau, apie ką jie kalbėjosi, ir jis atsakė: „Sena draugė“. Truputį pagalvojau ir pasakiau, kad jos tėvas kalbėjo apie ją ne kaip apie paprastą draugę.

Paskui jis prisipažino, kad tai jo buvusi. Iš jų su tėvu pokalbio buvo aišku, kad jis padėjo buvusiajai susirasti būstą ir daug žino, kaip ji ten kuriasi.

Paklausiau, kodėl nepasakojo apie ją, juk aš maniau, kad mes neturime paslapčių vienas nuo kito. Jis nieko neatsakė ir tarė, kad aš bandau pradėti eilinį beprasmį ginčą.

Vienintelis pokalbis, kurio aš nepavadinčiau „ginču“, kuris tarp mūsų įvyko pastaruoju metu, buvo apie finansus. Aš dar kartą jam pasakiau, kad man nėra problemų įnešti didesnį indėlį, jei jam kas nors nutiko.

Aš paprasčiausiai norėjau žinoti, kas yra. Jis burbtelėjo, kad anksčiau niekada neturėjo problemų su apmokėjimu, o dabar, kai moku daugiau, aš zyziu.

Nuo tada, kai mes susitikome, aš apmoku savo išlaidas ir savo dalį visada, kai mes kur nors išeiname. Niekada niekam, įskaitant jį, neleidžiu už mane mokėti.

Mes turime bendrą sąskaitą santaupoms ir jis pastarąsias 2 dienas nuima iš jos lėšas. Kaip jau sakiau, man nėra problemų kurį laiką mokėti už viską, jei jis turi problemų, bet jis man nieko nesako.

Jis nepasakojo man apie ją ir pamelavo, kai pirmąkart jo paklausiau. Atsisako paaiškinti, kodėl neįneša finansinio indėlio kaip anksčiau. Jis dabar daug keikiasi ir neatsiprašo.

Nuima pinigus iš mūsų santaupų nieko apie tai nesakęs.
Bandau būti kantri ir supratinga, tačiau negaliu nekelti klausimo, ar tai turi kokį nors ryšį su jo buvusia. Mes pripratę bendrauti atvirai.

You cannot copy content of this page