Per pirmą pasimatymą mergina paklausė manęs apie mano finansinę padėtį

Man nutiko nevykusi situacija, kurią noriu jums papasakoti. Neseniai internete susipažinau su malonia mergina ir nusprendžiau pakviesti ją į pasimatymą.

Man tai pasirodė romantiška, o ir bendravimas internetu manęs visiškai netenkina. Mergina sutiko ir po poros dienų mes susitikome.

Jos išvaizda buvo tokia, kaip ir fotografijoje: paprasta mergina, nepasidažiusi, su paprastais drabužiais. Man atrodė, kad būtent su tokia mergina lengviausia sukurti žmoniškus santykius.

Iš mūsų susitikimo tikėjausi daug. Man atrodė, kad dabar pradėsime pažinti vienas kitą, įsimylėsime ir pradėsime susitikinėti, tačiau viskas gavosi ne taip.

Tai, nuo ko ji pradėjo, sukėlė man šoką. Mergina paklausė, kuo aš dirbu, ar turiu butą, kuo važinėju į darbą ir t.t. Apie mano interesus, hobį ir mėgstamą muziką klausimų nebuvo. Galiausiai aš buvau siaubingai nusivylęs.

Aš specialiai pasikviečiau į susitikimą ją, o ne išsipusčiusias ir pasipūtusias fifas, kad maloniai praleisčiau laiką, tačiau gavau tą patį. Manau, prieš pasimatymą ji prisiskaitė kvailų žurnalų ir nusprendė išbandyti laimę.

Išgirdusi atsakymą, ji neapsidžiaugė. Pasakiau jai, kad dirbu vadybininku ir važinėju visuomeniniu transportu, nors tai buvo netiesa. Po pasimatymo sėdau į savo simpatišką automobilį ir išvažiavau. Man nereikia merginos, kurią domina tik pinigai.

Jei pati būtų sosto įpėdinė, aš sutikčiau būti tardomas, tačiau ji pati dirbo padavėja ir, būdama 24-erių, gyveno su tėvais.

Ko ji tada norėjo iš manęs? Žinoma, pinigai yra labai svarbūs santykiuose, tačiau ne patys svarbiausi ir jau tuo labiau neverta to aptarinėti per pirmą pasimatymą.

Po to aš nustojau megzti pažintis internete. Labai tikiuosi, kad galiausiai aš sugebėsiu rasti merginą, kuri įvertins mano linksmą humorą ir atsidavimą, o jau po to aš papasakosiu jai apie savo turtus.

O jūs turėjote tokių nemalonių pasimatymų?

You cannot copy content of this page