Kai įžengus į aštuntą dešimtį atrodyti kaip modeliui? Moters, kuriai pavyko, istorija

72 metų Norma Williams sako, kad dabar ji geriausios formos ir mes nekantraujame parodyti tau jos foto.

Neabejotina, kiekvieną žmogų laikas veikia skirtingai. Tačiau jei žinai moters amžių, galima pagalvoti, kad ji moka sustabdyti laiką. Į aštuntą dešimtį įžengusios Normos figūra puiki, ji atrodo kaip modelis. Ir moteris turi svarbią žinutę, kurią ji nori paskleisti. Kūnas gali tapti geresnis su amžiumi juo rūpinantis.

Nepraleidžiame šanso parodyti tau, kaip puikiai atrodo Norma, toliau dirbdama su savo kūnu.

Nuostabi Normos Williams figūra: kaip 72-ejų atrodyti kaip modeliui

Normos figūra ne visada buvo ideali. Nuo vaikystės ji neišsiskyrė sveikais įpročiais ir jautėsi stambi. 28 metų amžiuje moteris giliai susimąstė, kaip atrodo ir kaip nori atrodyti.

Ji pradėjo keisti savo gyvenimo būdą. Kadangi dauguma žmonių negali pakeisti savo gyvenimiškų įpročių per vieną naktį, Normos kelias į svajonių figūrą nesibaigė net dabar.

Pagal tai, kaip moteris keitė savo gyvenimo būdą, ji ėmė pastebėti, kaip gerėja jos išvaizda. Pagaliau ji pasiekė tašką, kai buvo patenkinta savimi. Tiems, kas irgi nori pakeisti savo gyvenimo būdą, Norma siūlo žengti mažus žingsnelius. Tegu tu judėsi lėtai, tačiau nors darysi tai.

Kaip Norma pasiekė savo tobulybę
Moteris dalijasi, kad jos kūnas pasidarė tobulas (jos supratimu) reguliarių pratimų dėka. Ji užsiima greituoju ėjimu 4 kartus per savaitę ir lanko sporto salę 2 kartus per savaitę.

Norma palaipsniui didino laiką, kurį skyrė treniruotėms, ir atitinkamai gerino savo racioną. Būdavo taip, kad Norma galėdavo suvalgyti didžiulę pakuotę traškučių ir apsivalgyti sausainiais, tačiau net po tokių nutrūkimų ji nesustodavo ir toliau dirbdavo su savimi.

72-ejų sporto mėgėja sako, kad mūsų kūnai nusipelno pagarbos. Daugelis mėgsta piktnaudžiauti fraze, kad žmoguje svarbiausia siela. Tačiau ir sielai kur kas patogiau būti sveikame kūne.

Kelias į svajonių kūną ir figūrą gali būti dygliuotas, tačiau verta bent pabandyti. Juk kol mes bandome įdiegti pozityvius pokyčius, mūsų kūnas jau po truputį mus apdovanoja. Taigi, nepaisant odos glebumo, raukšlių ir strijų, laikas pamilti save ir judėti į priekį, kasdien tobulėjant.

You cannot copy content of this page