Prieš 25 metus moteris pagimdė pirmąjį pasaulyje išgyvenusį septynetuką. Pažiūrėkime, kaip jie gyvena dabar…

Paprasta amerikiečių pora Kenny ir Bobbi McCaughey netikėtai tapo žymūs 1997 metų lapkričio 19.

Tą dieną sutuoktiniams gimė iškart 7 vaikai, per sekundę tapę pasauline sensacija.

Neįtikėtini sutuoktinių McCaughey vaikai atėjo į pasaulį devyniomis savaitėmis anksčiau termino Ajovos valstijoje. Jie tapo pirmuoju pasaulyje septynetuku, kurie išgyveno tik gimę. Be to, gydytojai tikino tėvus, kad šansas beveik nulinis.

Tolimais 1997-aisiais McCaughey šeimos – Kenny ir Bobbi vardai susprogdino globalines masinės informacijos priemones.

Tada daugiavaikis tėvas neišlaikė visuomenės spaudimo ir kilusio triukšmo ir pabėgo nuo sutuoktinės.

Bobbi teko vienai auginti vaikus, tačiau dabar septynetukas dievina savo mamą ir dėkoja už gerą auklėjimą. Kenny dalyvavo septynetuko gyvenime ankstyvaisiais metais – jis padėjo materialiai ir kartais prižiūrėdavo juos, tačiau negyveno su jais vienuose namuose.

„Meilė jiems viena ir ta pati, tačiau atsakomybė labai skirtinga. Man tiesiog patinka stebėti savo vaikus ir anūkus, nukreipti juos, o taip pat būti svarbių jų gyvenimo momentų dalimi“ – pasakė Bobbi.

2020 metų lapkričio 19 jaunuoliai atšventė 23-ąjį gimtadienį. Gimimo dienos proga broliai McCaughey pakėlė po šampano taurę ir palinkėjo vienas kitam išlikti tokiais pat skirtingais ir nepriklausomais, tačiau labai artimais. Šiandien septynetukas mokosi koledže ir gyvena valanda kelio nuo mamos.

Šeima susirenka prie bendro stalo kiekvieną penktadienį. Kenny su laiku grįžo į šeimą, ir dabar sutuoktiniai vėl gyvena kartu.

„Mes ne tik broliai ir seserys, bet taipogi geriausi draugai. Mes visi labai dėkingi tėvams už tą ryšį, kuris yra tarp mūsų“,- prisipažino viena iš seserų – Natali.

Bobbi jau spėjo tapti metukų amžiaus Bešamo – jos pirmosios dukters Mikailos sūnaus močiute. Taip taip, pasirodo, prieš septynetuką Kenny ir Bobbi gimė dar vienas vaikas – jai dabar 28 metai.

You cannot copy content of this page