Alenas Delonas: „Nėra nieko kvailiau už dirbtinę jaunystę“

Aktorius mano, kad savęs neapgausi, o štai žmones prajuokinsi…

Prancūzų aktorius Alenas Delonas visada ypač negatyviai žvelgė į plastines operacijas. Dar 90-aisiais geriausi plastikos chirurgai siūlė 60 metų aktoriui nusimesti vieną kitą dešimtį metų, tačiau Delonas visada atstumdavo tokią galimybę.

Alenas Delonas mėgsta filosofuoti, todėl laiko savo amžių ne trūkumu, o privalumu. Aktorius sakė, kad su amžiumi ateina nauji vaidmenys, kurie jam įdomesni, nei jauni personažai. Todėl vaikytis praėjusios jaunystės, jo manymu, tai kelias atgal, o jis nori eiti į priekį.

Be to, atrodyti kitokiu, nei esi iš tiesų, jo manymu,tikram vyrui netinka:

„Nėra nieko kvailiau už dirbtinę jaunystę – savęs neapgausi, o štai žmones galbūt ir prajuokinsi…“

2017 metais Alenas Delonas oficialiai paskelbė apie aktoriaus karjeros pabaigą ir persijungė į verslą. Jo įkurtos kompanijos sėkmingai užsiima prodiusavimu,o taip pat įvairių prekių gamyba. Su „A.D.“ prekės ženklu šiandien gaminama ir sėkmingai parduodama: apatiniai rūbai, kvepalai, kaklaraiščiai, laikrodžiai, akiniai ir įvairūs aksesuarai.

Pats aktorius vadovauja verslui iš savo vilos Šveicarijoje, Ženevos priemiestyje, kuri žymi viena didžiausių pasaulyje privačių antikvariato kolekcijų.

Apie kino žvaigždės jaunystės metus jau kuriamos legendos. Žinoma, kad jis augo įtėvių šeimoje po to, kai jo tikrieji tėvai išsiskyrė ir nė vienas nenorėjo prisiimti atsakomybės už vaiką.

Mokykloje mokėsi blogai, garsėjo kaip chuliganas, tačiau mergaitės vis tiek visaip bandė užkariauti gražiausio mokyklos berniuko dėmesį. Jaunystėje jis nesuprato patrauklios savo išvaizdos naudos:

„Jei aš iškart būčiau supratęs, kad turiu tokį ginklą, tokią valdžią, tai nebūčiau pradėjęs savo karjeros kaip dešrininkas… Galiausiai savo asmeniniame gyvenime aš nieko nedariau pats – viską už mane darė moterys…“

Sakydamas „dešrininkas“, jis turėjo omenyje tėvo, kuris turėjo nedidelę dešrų ir mėsos pusfabrikačių gamybos kompaniją, verslą. Po mokyklos jis bandė padėti tėvui, bet galiausiai spjovė ir užsiverbavo tarnauti Prancūzijos legione.

Keli tarnybos armijoje metai teigiamai paveikė jauną vaikiną. Jis tapo atsakingu ir disciplinuotu, tarnyboje jis suprato, kad nori tapti būtent kino aktoriumi.

Ir štai stulbinanti aktoriaus karjera jau praeityje – daugiau nei 40 pagrindinių vaidmenų pas pačius žymiausius režisierius. Alenas Delonas įeina į geriausių visų laikų kino aktorių dešimtuką. Tačiau paskutinis artisto interviu stebina pesimizmu. Jis atvirai nusivylęs:

„Tada, kaip ir šiandien, pinigai buvo svarbūs. Bet visgi buvo dalykų, kurie nebuvo matuojami pinigais. Šiandien tokių dalykų jau nebeliko. Aš pavargau nuo to šiuolaikiškumo ir kai ateis laikas, aš be gailesčio paliksiu šį pasaulį…“

You cannot copy content of this page