Prieš 60 metų jie nepaklausė tėvų ir pabėgo iš namų motociklu. Praėjus šitiek metų…

Ši istorija prasidėjo prieš 60 metų Kornvalyje. Bobui tada buvo 19 metų, jis dirbo virėju, Džinai buvo 17, ir ji uždarbiavo būdama oficiante. Jaunuoliai pamilo vienas kitą ir nusprendė susituokti. Tačiau tėvai nusprendė, kad vaikai dar per jauni žengti į santuoką.

Anglijoje be tėvų sutikimo jauni įsimylėjėliai susituokti negalėjo. Tuomet jie nusprendė pasielgti savaip ir nepaklausė tėvų. Bobas ir Džina sėdo ant savo ištikimojo motociklo, 1947 metų Royal Enfield Flying Flea ir išvyko į Škotijos Gretna Grin miestelį.

Ten jie oficialiai susituokė ir pradėjo savo savarankišką gyvenimą. Be tėvų palaikymo su pinigais buvo sunku. Todėl su laiku motociklą teko parduoti. Pora gailėjosi to, bet tuo momentu nebuvo išeities.

Nuo to laiko praėjo 60 metų. Nepaisant visų tėvų būgštavimų dėl jų santuokos, Bobas ir Džina kartu nugyveno ilgą ir laimingą gyvenimą. Liūdnos prognozės nepasitvirtino: pora atšventė deimantines vestuves. Kartu su jais šventė 3 vaikai, 10 anūkų ir 7 proanūkiai.

O neseniai įvyko ir visiškai nuostabi istorija. Pardavęs tą pirmąjį motociklą, Bobas neapleido savo hobio. Ir kažkaip išpardavime jis pamatė lygiai tokį pat Royal Enfield, kokiu jie su Džina padėgo į Škotiją. Bobas nusprendė jį nusipirkti prisiminimui apie praeitį.

Kai jis remontavo motociklą, viduje rado raštelį, kurį pats Bobas ir parašė prieš 60 metų. Tai jo senas įprotis: pritvirtinti prie alkūninio veleno popierėlį su paskutinio remonto data. Šis raštelis bylojo: „Šis motociklas padėjo įgyvendinti mūsų meilę. Džina ir Bobas“.

Bobas nepamena, kaip jį parašė, bet abejonių negali būti, tai tas pats motociklas. Iš pradžių jis padėjo jiems pabėgti ir rasti laimę, o paskui grįžo pas juos po 60 metų, kad primintų tas beprotiškas dieneles. Atrodo, taip būna ne tik filmuose!

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page