Sesuo nuviliojo mano vyrą. Dabar nebeturiu nei šeimos, nei mamos, kuri visame kame palaiko seserį

Man 35 metai ir aš likau visiškai viena. Aš neturiu šeimos. Vyras mane apgavo su mano pačios sese, dabar tarp jų santykiai, o mama galvoja, kad aš keliu audrą stiklinėje.

Esą, nieko baisaus nenutiko, aš dar jauną ir susirasiu vyrą, o sesei tai galbūt paskutinis šansas moteriškai laimei. Lyg man tai turėtų rūpėti!
Mes su vyru kartu pragyvenome 6 metus, ėmėme ruoštis vaiko atsiradimui, viską pradėjome kartu nuo nulio. Sesuo su mama man tada dar sakė, kad galėjau rasti geresnę partiją.

Jų nuomonė pasikeitė prieš 3 metus, kai vyrui pagaliau pavyko įsidarbinti gerose pareigose ir jis ėmė labai padoriai uždirbti.

Mes nusipirkome butą, pasidarėme remontą, nusipirkome gerą mašiną, dukart metuose vykome atostogauti.

Štai čia ir mamai Antanas tapo mylimu ženteliu, ir sesuo į jį palankiai žvilgčiojo.

Jau nebegirdėjau, kad apsirikau pasirinkdama vyrą. Mane tai džiugino, bet nuo tada, kai Antanas pradėjo gerai uždirbti, mano šeimos dėmesys jam padidėjo.

Ypač įkyrėdavo Jurga, mano vyresnioji sesuo. Tarp mūsų 5 metų skirtumas, todėl ji laiko save išmintinga eksperte visame kame ir iškart. Ypač šeimyniniuose santykiuose.

Tai keista, kadangi ji pati šeimos neturi ir neturėjo. Ji vis juokėsi, kad laukia princo ant balto žirgo. Matyt, kažkuriuo metu ji nusprendė, kad princai – retenybė ir atkreipė dėmesį į mano vyrą.

Aš ilgai užmerkdavau akis į jos dažną svečiavimąsi, į jos bendravimo su Antanu manierą, man atrodė, kad ji taip tiesiog elgiasi su visais vyrais, tai iš įpratimo ir Antanui tenka.

Ši pozicija buvo ne iš geriausių, todėl kad galiausiai aš pražiopsojau momentą, kaip tarp Jurgos ir Antano prasidėjo intrigėlė.

Viskas atsiskleidė banaliu būdu – aptikau juos savo bute tokioje pozoje, kad laikyti tą procesą kažkuo kitu buvo paprasčiausiai neįmanoma.

Man dabar atrodo, kad Jurga specialiai nusprendė atversti visas kortas, žinodama, kad neištikimybės ir išdavystės aš neatleidžiu. Ir jai viskas pavyko.

Po to sekusio skandalo metu vyras man pareiškė, kad jau seniai man nieko nejaučia, yra įsimylėjęs mano seserį, todėl net gerai, kad viskas taip nutiko, dabar jam atsirišo rankos.

Jis susirinko daiktus ir išėjo gyventi pas Jurgą. O ji džiugiai jį priėmė, kas irgi daug ką pasako. Esu įsitikinusi, būtent šio rezultato ji ir siekė pastaruoju metu.

Maniau, kad galėsiu rasti nors kokį palaikymą pas mamą, tačiau ši palaikė seserį. Esą, ji taip ilgai laukė savo laimės, jai labiau reikia, o aš rasiu kitą.

Mano laimė, iš visko sprendžiant, nedomina nieko. Mama mano, kad be reikalo ant visų pykstu, juk gyvenimas būna rūstus, reikia tiesiog tai priimti kaip duotybę.
Aš nenoriu.

Man bjauri sesuo, įlindusi į lovą pas mano vyrą. Man bjaurus vyras, kuris greitai pamiršo turįs žmoną ir šlykščiai apgavo su jos sese jos pačios lovoje. Man bjauri mama, kuri apsimeta, kad nieko nenutiko ir parodo mane kažkokia isterike.

Geriau jau gyventi vienai, nei tokius žmones vadinti savo šeima.

You cannot copy content of this page