Ši mažylė įėjo į istoriją, gimusi 2020-02-02 20:02. Vien dvejetukai!

Jos laukia didingi darbai.

Taip, tai įvyko ir oficialiai dokumentuota. Nors atsižvelgiant į dabartinį žmonių skaičių ir gimstamumo tempą (maždaug 2 vaikai per sekundę) tai bet kuriuo atveju būtų įvykę, bet vis tiek faktas mielas ir stebinantis. Mergaitė, vardu Čarli Rouz Masters, atėjo į pasaulį unikaliu laiko momentu, 2020 metų vasario antrąją, 20 valandų 2 minutės. Vieni dvejetukai 2020.02.02 ir 20:02.

Tai Čarli Rouz Masters, čia jai 3 dienos.

Mama Leiken Masters visiškai pamiršo datas, geriausiu atveju orientuodamasi laike „savaitės pradžia-savaitės pabaiga“. Gimdymas buvo pirmas, o iki tol du persileidimai, todėl mintys sukosi apie procesą, o ne apie datas. O ir lengvo šoko būsena atsiliepė, todėl, kai prasidėjo sąrėmiai, ji tesugebėjo sureaguoti „Kaip, jau?“ Gimdymas vyko Šv.Juozapo ligoninėje Leksingtone, Kentukio valstijoje.

Šeimos ir istorijos laimei, sargyboje buvo močiutė, DiDi Kalvert, kuri pirmoji suvokė, kad gimdymas gali prasidėti pora dienų anksčiau. O jei taip, tai didelis šansas atsidurti 2020.02.02, kas jau savaime neblogai. Netgi daugiau, tokios datos, vadinamos palindromais, būna ypač retai, praėjusi buvo beveik prieš tūkstantį metų, 1111 lapkričio 11, giliais viduramžiais! Taigi, močiutė buvo budri ir pirmoji nufotografavo sieninį laikrodį, kai anūkė pirmąkart suriko. Tiksliai 20:02!

Turbūt kad užtikrintų įvykio reikšmingumą ir neatsitiktinumą, likimas pasirūpino ir tuo, kad gimdymas irgi truko lygiai 20 minučių. O Čarli Rouz atėjo į pasaulį sveika ir susikaupusi, lyg žinodama, kad jos laukia didingi darbai.

You cannot copy content of this page