Šių dvynių mergaičių tėvas prisipažino, kad negali jų atskirti

Populiarus britų blogeris Saimonas Huperis prisipažino, kad jis negali atskirti savo dvynių dukrelių.

Interneto naudotojai sugėdino vyriškį už tokį atvirumą. Pokalbių svetainėje Mumsnet (Britanija) įsiplieskė karšti debatai, juk daugelis mamyčių niekaip negali suprasti, kaip tėvas gali neskirti savo vaikų.

„Aš rimtai pagalvoju vieną jų nuskusti plikai“

Saimonas tapo žinomas dėka tinklaraščių Instagrame ir Tviteryje. Vyriškis talpina linksmas nuotraukas su šmaikščiais komentarais, kur pasakoja įdomias istorijas iš gyvenimo su 5 moterimis. Tinklaraštininkas turi 4 dukras: Ana Rouz (11), Marni (8) ir dvynės Oti (Otilija Rouz) ir Dalila, kurioms sausį sukako 3 metukai.

Viename iš vasario mėnesio postų vyras paskelbė įdomų prisipažinimą:

„Aš maniau, kad viskas einasi puikiai, ir dienos, kai mes vadinome Oti ir Dalilą „šita“ ir „ana“ arba „dvynukėmis“, praėjo. Atrodė, aš greitai tapsiu tėvu, kuris sugeba skirti savo biologines kopijas. Tai buvo klaida.

Klemi, kuri aprengė mergaites vienodais drabužiais, dėka, aš grįžau į pačią pradžią. 15 minučių aš vadinau mergaites neteisingais vardais, tačiau jos visiškai nereagavo. Aš rimtai galvoju nuskusti vieną iš šių galvų plikai. Garbanėlės – niekai. Galimybė skirti savo vaikus svarbiau“.

Britų mamytės audringai sureagavo į juokais pasakytus Saimono žodžius.
Kai kurios moterys palaikė dideliu aplaidumu tai, kad tikras tėvas nesugeba atskirti savo dukrų. Tačiau atsirado tokių, kurios stojo į tėčio pusę.

Svarbiausia, kad tėtis eilinį kartą priminė sekėjams, kokios žavuolės jo dukros ir pradžiugino interneto bendruomenę nauja klasiška foto su dvynukėmis!

You cannot copy content of this page