Skanus ir saikingai saldus tortas iš 3 ingredientų, kurio nereikia kepti

Patikėkite, tokio paprasto ir svarbiausia skanaus torto jūs gyvenime neragavote. Jokių sudėtingų veiksmų nereikės. Visada ruošiu, kai mus aplanko nelaukti svečiai ir nėra daug laiko. Kai tortas gerai sudrėksta, jo skonis panašus į biskvitinį bananų tortą. Švelnus ir drėgnas biskvitas su aromatingais bananų gabaliukais – tai tikras stebuklas. Būtinai pagaminkite: skanu, pigu ir labai paprasta.

Produktai:

  • 500 g meduolių;
  • 4 gerai prinokę bananai;
  • 500 gramų 20% ir daugiau riebumo grietinės.

Paruošimas:

1. Meduoliai būtinai turi būti skanūs, švieži ir be įdaro. Kaip formą galima naudoti bet kokį gilų dubenį, lėkštę ar nedidelę plastikinę dėžutę. Patarimas. Šiam receptui puikiai tiks močiutės meduoliai, paruošti pagal receptą iš mūsų tinklapio. Iš įrankių jums reikės tik peilio ir šaukšto.

2. Meduolius supjaustome maždaug 7 mm storio riekutėmis. Meduolių likučius pirštais susmulkiname iki trupinių. Prinokusius saldžius bananus nulupame ir supjaustome plonais žiedais (maždaug 3 mm storio).

3. Bet kurią pasiruoštą formą išklojame dviem sluoksniais maistinės plėvelės. Išdedame sluoksnį supjaustytų meduolių, gausiai sutepame juos grietine. Ant grietinės dedame sluoksnį supjaustytų bananų.

4. Ant bananų dedame sluoksnį meduolių( galima dėti kad nebūtų tarpų). Meduolius gausiai tepame grietine. Toliau sluoksniuojame tokia seka, kol nesibaigs ingredientai. Paskutinis sluoksnis turi būti iš meduolių,užteptų grietine.

5. Iš viršaus uždengiame tortą plėvele, dedame formą į šaldytuvą 8 val. Po 8 val išimame, uždengiame formą serviravimo dubeniu ir apverčiame: apatinis sluoksnis turi būti viršuje. Tepame jį grietine ir barstome trupiniais iš meduolių likučių. Tarp kitko, papuošti tortą jūs galite ir kitais būdais, pagal jūsų skonį.

You cannot copy content of this page