Štai ką jums reikia žinoti apie agurkus! „Špargalkė“!

6 patarimai nuo visų agurkų ligų!

1. Po daigų pasirodymo 3-4 lapelių vystymosi fazėje agurkus reikia apdoroti sekančiu mišiniu: į kibirą vandens įlašinti 30 lašų jodo, dėti 20 g ūkinio muilo ir 1 l pieno. Apipurškimą tokiu mišiniu galima atlikti kas 10 dienų.

2. Iš vakaro užmerkti kepalą duonos kibire vandens, ryte sutraiškyti duoną, pridėti mažą buteliuką jodo, atskiesti 1 l skysčio kibiru vandens ir papurkšti agurkus. Likusį skystį galima saugoti vėsioje vietoje. Šiuo tirpalu apdoroti lysves kas 2 savaites, ir iki rudens agurkai bei virkščios išliks žali.

3. Kibire vandens išmaišyti 2 l išrūgų ir 150 g cukraus. Apipurkšti ir palaistyti agurkus. Po tokio apdirbimo agurkai ir pipirai vėl užmegs ir duos vaisius.

4. 700 g stiklainį svogūnų lukštų suberti į 10 l vandens kibirą ir užvirinti, nuimti nuo ugnies, uždengti dangčiu ir laikyti 12-14 val. Perkošti, nuspausti lukštus. Atskiesti vandeniu: 1l nuoviro – 4 l vandens. Gausiai apipurkšti agurkų virkščias ir palaistyti gruntą.

5. Apipurkšti ir palaistyti agurkus išrūgų tirpalu: 1l išrūgų 5 l vandens.

6. Sureguliuoti laistymą: galbūt agurkams nepakanka vandens arba vanduo laistymui per šaltas.

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

You cannot copy content of this page