Šunelis ištinusiomis letenomis buvo nereikalingas savo šeimininkui, tačiau likimas atvedė jį į gero žmogaus namus

Buvęs savininkas atidavė šį mažylį į prieglaudą, greičiausiai nenorėjo leisti jam pinigų.

Iš pradžių prieglaudos darbuotoja Siuzana galvojo, kad šuneliui pažeista letena, tačiau paaiškėjo, kad abi užpakalinės šunelio galūnės buvo ištinusios. Tapo aišku, kad šuo serga ir jam būtina atlikti nemažai tyrimų, kad būtų žinoma, kuo šis mažylis serga.

Miki, taip pavadino šunelį, kojytės buvo sutinusios ne šiaip sau – nelaimingam šuniui pasirodė besanti limfedema (audinių tinimas dėl limfos susilaikymo). Paprastai toks susirgimas būdingas žmonėms, bet, kaip paaiškėjo, gali sirgti ir šunys.

Miki teko išrašyti vaistus ir atlikti procedūras, nors pilnai išgydyti šuns nepavyko. Tačiau likimas visgi nepaliko šuniuko…

Kartą apie jį sužinojo vyriškis, vardu Maiklas. Jam pagailo šunelio ir jis nusprendė, kad nori pasiimti jį į savo namus. Siuzana iš pradžių nežinojo, ar Maiklas galės susitvarkyti su šuniu, turinčiu ypatingų poreikių, tačiau susitikus būsimas šeimininkas išsklaidė visas abejones. Jis pasirodė besąs labai šviesus ir geras žmogus, kuris buvo pasiruošęs priglausti pas save ligotą šunį.

„Berniuką“ pavadino kitu vardu, ir dabar jis vadinasi Šermanas. Trijų vaikų tėvas prisipažįsta, kad pamilo šunelį iš pirmo žvilgsnio, todėl nė sekundės neabejoja dėl savo sprendimo padaryti jį savo augintiniu.

Maiklas sako, kad šuo beveik nepastebi savo problemos, jei tik nepradeda bėgioti. Tokiais momentais jam darosi sunku ir jis greitai pavargsta.

Pavojaus šuns sveikatai nėra, tačiau viena, kas gali būti pavojinga Šermanui – tai žaizda ant kojos. Jei jis netikėtai susižeistų, tai greičiausiai žūtų.

Tačiau Maiklas nenori apie tai galvoti. Jis nusiteikęs pozityviai, o šuo jį tik džiugina!
„Jis nuostabus! Tikras išdykėlis ! Mes labai jį mylime ir jis taip pat myli mus! “- susižavėjęs sako šeimininkas.

You cannot copy content of this page