Šunys-paklydėliai iš karto atbėgo, kai užuodė grilio dešrelių kvapą.

Du šnauceriai, kurie pasiklydo ir keturias dienas nežinia kur buvo dingę, atsirado dėka jų šeimininko išradingos idėjos.

Džonas Hampsonas iš Anglijos išėjo pasivaikščioti su savo augintiniais Čarliu ir Teo. Nepaisant to, kad buvo didelis rūkas, 21 metų vyras pasielgė nerūpestingai ir paleido palakstyti šunis be pavadėlio. Dėl to šunys ir pasiklydo, o nelaimingas šunų šeimininkas keturias dienas apie juos nieko nežinojo ir išgyveno didelį nerimą.

Prisiminus tai, kad jo augintiniai, keturkojai draugai mėgsta dešreles, šeimininkas nusprendė privilioti juos tokiu gastronominiu būdu ir pradėjo kepti grilio dešreles toje vietoje, kurioje dingo šunys. Po kurio laiko alkanas Čarlis ir Teo užuodė skanų kvapą ir atsirado. Abu šunys buvo labai alkani ir purvini, tačiau jie buvo visiškai sveiki, o valgydami mėgstamas dešras jiems grįžo gera nuotaika.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page