Šuo yra pernelyg gerai išauklėtas, kad pabėgtų iš kiemo, bet jis sugalvojo, kaip parodyti savo meilę draugui

Auksaspalvis gražuolis vardu Mesis gyvena Tailande, savo šeimininkės Oranitos Kittragulos namuose. O priešais, tiesiog per kelią, gyvena Sibiro haskis vardu Audi.

Jie abu – geriausi draugai, nors jie retai susitinka vienas su kitu. Bet vieną kartą atsitiko toks įvykis, kuris labai nustebino bei sujaudino Messis šeimininkę Oranitą.

Pilkaspalvės Audi šeimininkas labai daug dirba ir dažnai būna užsiėmęs. Kiekvieną dieną iš namų jis išvažiuoja ilgesniam laikui ir vėlai grįžta namo, o šuo be šeimininko labai liūdi. Audi iš visų jėgų laikosi, tvardosi ir po pietų pradeda unkšti taip, kad girdisi visoje apylinkėje.

Tai reiškia, kad atėjo pats laikas Messiui išeiti į lauką – šuo pakyla virš tvoros ir pradeda urgzti link kaimyno pusės. Bet urzgia ne iš pykčio, bet raminančiai, kas visada puikiai suveikia. Ir vieną dieną Audi šeimininkas pamiršo užrakinti vartus ir išvažiavo, Audi pajuto laisvę ir išbėgo į gatvę, kur ji staiga sustojo, nes nežinojo kur jai eiti bei ką jai daryti?

Nedelsiant į pagalbą atbėgo Messis, kuris, kaip įprastai pakilo virš tvoros, ir pasikvietė Audį į savo kiemą. Čia visiškai žodžiai nereikalingi – šunys taip gražiai ir švelniai glėbesčiavosi ir džiaugėsi savo susitikimu. Laimei, kad šeimininkė turėjo su savimi išmanųjį telefoną ir tą susitikimą įrašė, o šis įvykis tapo interneto nuosavybe.

Messis daugiau neprašo, kad jį išleisti į lauką tam, kad pažaistų su Audi, jų meilė yra visai kitokia, ji turi didingumo bruožų. Pasak Oranitos, jie tarytum nusprendė tapti geriausiu įsikūnijimu viso to, kas atsitinka tarp dviejų mylinčių sielų. Ir mums sunku su ja nesutikti.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page