Tik vestuvių dieną sužinojau, kad tapsiu penktąja jo žmona ir antrąja jo vaiko mama. O toliau buvo dar įdomiau…

Man buvo 30, o susirasti vyrą vis nesisekė. Staiga į mūsų darbą perkėlė naujoką – aukštą gražuolį tamsiais plaukais ir dangaus žydrumo akimis.

Mes susipažinome ir ėmėme susitikinėti. Pirmas pasimatymas, antras, trečias ir ketvirtas… Vaikinas buvo romantikas. Kaskart sugalvodavo naują būdą mane nustebinti. Taip ir gyvenome nuo pasimatymo iki pasimatymo. O paskui pasimatymai peraugo į tai, kad aš persikėliau gyventi pas savo naująjį vaikiną.

Ir kartą man kilo abejonių, nusprendžiau tiesiog pasidaryti nėštumo testą. Jis pasirodė teigiamas. Mano viduje viskas apsivertė. Nesitikėjau, kad tai nutiks taip greitai. Kai apie tai pasakiau vaikinui, mes buvome darbe. Tądien jis išėjo anksti. O aš jau mąsčiau, kaip grįšiu atgal pas mamą su daiktais ir vaiku pilve. Vakare parėjau namo.

Atidaręs duris, mano vaikinas su šypsena pasiūlė tekėti už jo. Neilgai laukę, atšokome vestuves.

Vestuvėse buvo visi mano giminaičiai, draugai, vyro giminaičiai ir draugai. Tada net nespėjau susipažinti su jo giminaičiais, nes žmonių buvo labai daug. Tačiau pastebėjau, kad per visas vestuves anyta už rankos laikė kokių penkerių metų mergaitę.

– Mano brangieji,- pakėlė už mus taurę anyta,- linkiu jums laimės, begalinės meilės. Remkite ir palaikykite vienas kitą. Esu įsitikinusi, kad radau ilgai lauktą dukterį, mano sūnus – mylinčią žmoną, o mažoji mūsų mergaitė – mylinčią mamą.

Mano akys akimirksniu išsiplėtė. Toliau viskas buvo kaip per miglą. Vestuvių diena dar nesibaigė, o aš jau svarsčiau apie skyrybas.
Pasirodė, ši maža mergaitė – mano vyro ir ketvirtosios jo žmonos dukra, įsivaizduojate?

Žmona pagimdė dukrą, paliko ją ir pabėgo. Po šio nutikimo mano gyvenimas ėmė lėkti lyg pagreitintame įraše. Mes su Andželika patikome viena kitai. Ji mėgo mane apkabinti, labai greitai pavadino mama. Gimė sūnus, mergaitė labai mylėjo savo broliuką. O štai mes su vyrui ilgai kartu negyvenome.

Išsiskyrėme po 3 metų.

Tačiau dukrą aš pasiėmiau ir likau viena su dviem vaikais. Grįžau į darbą, buvusi anyta daug kuo padėjo. O ne taip seniai į mano namus užsuko buvęs klasiokas su žiedu ir gėlių puokšte.

Šis kvailys, pasirodo, mane mylėjo visą gyvenimą. Sužinojęs apie mano skyrybas, nusprendė pasinaudoti situacija. Ir dabar mes jau 5 metai susituokę.

Ir mūsų šeima be galo laiminga.

You cannot copy content of this page