Valytojos atviravimai: kas vyksta elitiniuose kotedžuose

Kai man prireikė darbo, pasirinkau vieną valymo kompaniją. Man patiko, kad ten gerai mokėjo ir buvo lankstus darbo grafikas. Esmė tame, kad aš mokiausi ir negalėjau dirbti įprastu grafiku.

Mokslų mesti nenorėjau, nes manau, kad išsilavinimas – labai svarbu.

Valiau 20 elitinių namų. Atvažiuodavau ten savo mašina ir atlikdavau savo darbą. Taip šiame darbe atidirbau 3 mėnesius. Paskui mane išsikvietė viršininkė ir paprašė tvarkytis lėčiau. Pasirodo, kitos merginos tvarkydavosi žymiai lėčiau už mane. O turtingiems žmonėms labai nepatinka mokėti daugiau.

Kai baigdavau tvarkymą, kad prastumti laiką, ėmiau ieškotis pramogų. Na, kokios gali būti valytojos pramogos turtingame name? Ėmiau landžioti po spintas ir spinteles. Taip suįžūlėjau, kad ėmiau naudotis kosmetika ir įvairiais kremais.

Kartą viename tokiame name radau netgi specialią studiją, kur būdavo filmuojami filmai suaugusiems. Viename name gyveno labai keistas vyriškis: jo žmona mirė, tai jis iš savo namų padarė tiesiog muziejų. Jis išsaugojo visus savo mirusios žmonos daiktus. Man dažnai net ėmė rodytis, kad ji kažkur šalia ir tuoj pat užeis į kambarį patikrinti mano darbo.

Turtingi žmonės tiesiog nežino pinigų vertės. Labai dažnai jie elgiasi išvis neapgalvotai. Kartą viename name radau čekį. Tai buvo antklodės pirkimo čekis. Antklodė kainavo daugiau, nei mano mašina. Štai taip.

Man buvo labai sunku priprasti prie to, kad tokiuose namuose žmonės būna labai vieniši. Labai neįprasta buvo tai, kad daugelis žmonų laukdavo savo vyrų išvykimo, kad išlėktų į pasimatymą su meilužiu.

Viena moteris išvis buvo labai keista: jos sandėliuke buvo milžiniškos greito paruošimo sriubų ir pačių paprasčiausių sausainių atsargos.

Vienas namas šioje elitinėje gyvenvietėje buvo labai didelis. Todėl jo tvarkyti atvažiuodavau dukart savaitėje. Šiame name reikėdavo ne tik tvarkyti, bet ir skalbti. Be to, dar lygindavau išskalbtus baltinius.

Namo šeimininko mama manimi labai pasitikėjo. Ji labai mėgo su manimi paatvirauti. Kartą ji man pasakė, kad yra nėščia ir netgi ruošiasi gimdyti. Bandžiau ją atkalbėti: juk jos amžiuje tai labai pavojinga. Tačiau ji nusprendė savaip. Vėliau ji man prisipažino, kad ją ištiko persileidimas.

Paskui išėjau iš darbo. Pradėjau dirbti savarankiškai. Tiesa, iš pradžių buvo labai sunku rasti klientų, bet vėliau viskas įsivažiavo. Už tai dabar dirbu pas tuos žmones, kurie man patinka. Dirbu tiek, kiek manau esant reikalinga.

Tikrai žinau, kad štai tokiuose elitiniuose namuose gyvena labai nelaimingi žmonės su daugybe ydų ir paslapčių. Dabar tikrai žinau: savo namuose visada tvarkysiuosi pati.

You cannot copy content of this page