Kūrybiškos šeimininkės ir jo šuns fotografijos susprogdino internetą

Ursula Eitčison iš Jungtinės Karalystės jau kelis metus užsiima profesionalia fotografija. Bet fotografuoti žmones – tai taip banalu. Ko nepasakysi apie foto su savo mylimu augintiniu! Štai ir šuo Hjugo, gyvenantis pas merginą, puikiai tiko modelio vaidmeniui.

O bendras darbas taip suartina, kad nuotraukose fotografė ir jos auksaspalvis retvriveris tiesiog kopijuoja vienas kito veiksmus arba dirba tandeme. Net jų išorė primena vienas kitą.

Ursula prisipažįsta, kad jau daugiau nei metus užsiima šiuo projektu, o jis jai nei trupučio nenusibodo! Atvirkščiai, mylimas šuo ir visi šie keisti įvaizdžiai įkvepia merginą naujoms fotokeistenybėms.

Ji sako, kad tokių fotografijų idėja gimė jos galvoje stebint savo dėdę ir jo bedlingtono terjerų veislės šunis. Ursula sako, kad augintiniai ir jų šeimininkas neišskiriami praktiškai ištisas paras!

O ji pati dabar suprato, kad savininką ir jo naminius gyvūnus vienareikšmiškai sieja kažkokia nematoma jungtis. Ir šios kažkuo keistos foto – tam geriausias įrodymas.
1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page