Veterinaro laiškas žmogui, kuris į šuns maistą įdėjo vinių

Nereikia turėti ypatingų sugebėjimų, kad suprastum, jog pasaulyje yra žmonių, kurių galvose ne smegenys, o storoji žarna. Nebūsime pesimistai, tačiau turime pripažinti, kad planetoje egzistuoja daugybė žmonių, sugebančių sugrąžinti tikėjimą žmonija, bet yra ir žmonių, kurie yra visiška priešingybė.

Yra žmonių, kurie tiesiog visko nekenčia. Žmonės, kurių egzistavimas nukreiptas į tai, kad įrodytų mums, kad jie yra siaubingi ir deja, pagrindiniai mūsų šiandieninės istorijos herojai priklauso šiai „išrinktajai“ padarų grupei.

Viskas prasidėjo nuo to, kad šią vasarą policijos darbuotojai perspėjo, jog įvairių miesto rajonų parkuose buvo aptikti keli mirtini spąstai šunims ir kitiems gyvūnams.

Policininkai prašė žmonių būti budriais ir skambinti 112, pamačius ką nors įtartino…ir po kelių dienų jie pastebėjo, kad kažkas primėtė dešrelių, prikimštų vinimis.

Tai savaime yra nepakenčiama ir socialinė mobilizacija, kuri veikė šiuo atveju, yra žiauri. Tačiau šiandien mes susipažinome su laišku, kuris suspaudė širdį dar labiau.

„Šiandien aš pamačiau, kaip 10 metų berniukas nenumaldomai verkė ir išėjo iš klinikos visiškai sugniuždytas, nes jo šuo parke suėdė mėsos su vinimis, jis pats jį atnešė. Šiandien jį operavome neatidėliotinos pagalbos skyriuje ir nežinome, ar jis išgyvens. Deja, vinys pradūrė žarnyną.

Visi tie, kurie nekenčia šunų ir daro kažką panašaus, įprato prie panašių veiksmų. Tu nenužudai šuns, tu nužudai tą vaiką, kuris jį myli kaip draugą , nužudai visą šeimą, visus jo pažįstamus, kurie mato, kaip jis kenčia ir veterinarus, kurie negalėjo nieko padaryti, kad jį išgelbėtų.

Tu nežinai, kad šuo, kurį tu nužudei, galbūt buvo pats geriausias pasaulyje, jis niekada niekam nepakenkė ar padėjo savo šeimininkams toliau džiaugtis gyvenimu; tu nepažįsti to berniuko arba sunkaus gyvenimo, kurį jis gyveno, arba vienišos motinos, kuri jį augino, sunkumų.

Šis šuo buvo vienintelis jų palaikymas. Tu nežinai apie juos nieko, tačiau sugriovei gyvenimą visiems. Tu nekenti gyvūnų ir tiki, kad esi geresnis už juos. Tai dar kartą įrodo, koks nelaimingas gali būti žmogus, kokią neapykantą ir beprotybę jis pasiekia.

Tu nuodiji šunis. Tu ne žmogus, tu pabaisa ir aš net negaliu linkėti tau bausmės, tu pats sumokėsi už tai, ką padarei, todėl kad tu jau ir taip nebegyveni. Tu miręs.“

Ką galvojate apie šį laišką? Ką galvojate apie visa tai? Atsakykite komentaruose.

You cannot copy content of this page