Vokietė Anegret Rauning tapo ketveriukės mama, sulaukusi 65 metų. Kaip klostosi šeimos gyvenimas, praėjus vieneriems metams

Moterys, nusprendusios gimdyti po 40, šiais laikais nėra jokia retenybė. Kai kas sąmoningai laukia, norėdami pradžioje realizuoti savo profesines ambicijas, o kai kas nesėkmingai bando pastoti ir sėkmė pagaliau nusišypso.

Anegret Rauning tapo mama, būdama 65 metų. Be to, ji jau išauklėjo 13 savo vaikų ir netgi spėjo pasidžiaugti 7 anūkais.

Kas gi pastūmėjo moterį tokiame amžiuje vėl gimdyti? Anegret labai myli vaikus ir ji buvo įsitikinusi, kad dar vienas mažylis jai būtų visai neblogai. Tuo labiau, kad jauniausia 10-metė dukra Leila labai svajojo turėti mažesnę sesutė ar broliuką.

Ir nors gydytojai įspėjo apie didelę riziką, moteris vis tik pasiryžo dirbtiniam apvaisinimui. Tiesa, iškart keturių mažylių moteris neplanavo, bet nusprendė, kad jei jau viskas susiklostė būtent taip, vadinasi, tai – likimas.

Anegret – mokytoja, ir visus vaikus ji augino savarankiškai. O kai pagimdė dar keturis, papuolė į Gineso Rekordų knygą.
Dabar, pagausėjusi šeima gyvena pilnakraujį, pilnavertį gyvenimą. Atsiradus ketveriukei, kuriai jau sukako 3 metukai, šeima persikraustė iš Berlyno į didelį namą Herstere.

Be to, valdžia skyrė Anegret dvi premijas, o pati moteris, sako, sudarė sutartį su vienu iš telekanalų, kuris gavo teisę skelbti, kaip gyvena šeima Rauning .

You cannot copy content of this page