Vyras išėjo pasivaikščioti su šuniu, kai išgirdo riksmą! Lediniame ežere skendo du šunys

Timofejus ir jo žmona – Niujorko gyventojai – išėjo pasivaikščioti. Kartu pasiėmė šunį Kirą. Ėjo aplink ežerą, kuris buvo netoliese. Jis buvo padengtas ledu.

Sutuoktiniai išgirdo riksmą. Ką būtent šaukė moteris, jie nesuprato, bet nuskubėjo balso link. Reikalas buvo tame, kad ji išvedė į lauką du savo labaradorus. Tie šoko ant ežero ledo būtent toje vietoje, kur jis buvo plonas.

Jis lūžo. Šaltame vandenyje atsidūrė abu šunys. Ir palaipsniui niro po vandeniu, nepaisant visų bandymų išlipti į paviršių.

Timofejus suprato, kad paskutines šunų jėgas atima šaltas vanduo. Delsti negalima!
Timofejui jau teko pabuvoti situacijose, kai ledinis vanduo sukausto rankas ir kojas. Jis ryžtingai šoko į ežerą. Ir staiga pamatė, kad ir Kira įlipo į vandenį paskui jį. Ji atėjo į pagalbą šeimininkui.

Timofejaus žmona nufilmavo šią sceną. Ten aiškiai matyti, kaip vyras ir šuo pasiekia skęstančius šunis. Vyras juto moralinį Kiros palaikymą, žinodamas, kad jis ne vienas šioje kritinėje situacijoje.

Posted by Melissa Kho on Laupäev, 9. märts 2019

Jiems pavyko ištraukti į krantą ir vieną, ir kitą labradorą. Kaip paaiškėjo, jie nenukentėjo fiziškai. O šunų šeimininkei nieko kito neliko, tik verkti iš džiaugsmo. Ir iki begalybės dėkoti narsiajam gelbėtojui.

Posted by Melissa Kho on Laupäev, 9. märts 2019

Timofejus sakė, kad Kira – protingas ir geras šuo. Ji kažkokiu nesuprantamu būdu teisingai vertina bet kokias situacijas. Eina būtent pas tą, kam reikia pagalbos.

Jis dar pridėjo, kad jo šuo ne kartą gelbėjo šunis. Ir šįkart protingoji Kira suprato, kad ežere nutiko nelaimė. Be jokio šeimininko įsakymo puolė padėti skęstantiems gentainiams. Gerai, kad abu spėjo į pagalbą laiku.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page