Žmona metė jį ir keturis vaikus, o jis įsivaikino penktą ir vienas juos augina

Visiems mums gerai žinoma vienišos motinos sąvoka. Tokias motinas anksčiau apdovanodavo ordinais už tai, kad vienos išaugino vaikus.

Nepamirškime, kad egzistuoja ir vieniši tėvai, kurie taip pat, kaip ir moterys, susidoroja su visais gyvenimiškais sunkumais be pašalinės pagalbos ir išauklėja dorus žmones. Šiandieninis mūsų straipsnis skirtas vieno vienišo tėvo, kuris vardu Aleksandras, istorijai.

Vyras labai mylėjo savo žmoną, todėl kentė jos išsišokimus. Bet kai ji pradėjo dingti, nustojo užsiimti namais ir vaikais, vyras neišlaikė ir paprašė skyrybų. Jo žmonos šis faktas labai nenuliūdino. Ji ramiai susirinko savo daiktus ir išėjo iš namų, palikusi vaikus su tėvu. Po to moteris visiškai nustojo domėtis savo vaikais.

Nuo to momento Aleksandras savo vaikams tapo ir mama, ir tėčiu. Jo diena prasideda 6 ryto, kadangi reikia spėti paruošti pusryčius ir pamaitinti vaikus. Jaunesniuosius reikia nuvežti į darželį, o vyresniuosius į mokyklą. Po to jis važiuoja į darbą. Po darbo vyras pasiima vaikus namo, kur atlieka visa, kas būtina ruošoje. Pinigų katastrofiškai trūksta, tačiau jam padeda darbe, o dar jis gauna išmokas vaikams. Taip pat jų šeimoje padeda vaikų močiutė iš motinos pusės, kuri labai myli savo anūkus.

Vaikams jų tėtis geriausias pasaulyje, juk jis jų nepaliko kaip mama, kurios jie kol kas negali suprasti ir atleisti. Jauniausias broliukas jų šeimos nariu tapo palyginus neseniai. Pasirodė, kad tai dar vienas jo žmonos vaikas, tik nuo kito vyro.

Jį ji irgi paliko ir Aleksandras nusprendė jį įsisūnyti, kad mažylis nepatektų į kūdikių namus. Vyresnieji vaikai padeda tėvui tvarkytis su mažyliu.

Ir tokių šeimų kaip Aleksandro yra pakankamai daug.

You cannot copy content of this page