Mamos rankos – švelniausios ir šilčiausios rankos žemėje!

Mamos rankos – tai ne šiaip rankos. Jos – meilės, švelnumo, šilumos įsikūnijimas, tai jaučia tas, kas iš tiesų myli ir brangina mamą. Vos palietus šias rankas, galima paskęsti meilėje ir rūpestyje. Ir negalima tiesiog pasakyti, kad tai paprasčiausios rankos. Tai – dalis tavo mamos meilės. Ir tavo rankos mamai – tai jos širdies dalelė. To negalima pajusti kituose žmonėse. Juk mama – tai svarbiausia mūsų gyvenime.

Kodėl mamos rankos – tai švelnumo įsikūnijimas? Ogi todėl, kad mamos rankos visada švelnios ir rūpestingos! Net jei mama sena, jums tai – pačios geriausios rankos. Jei mama toli, tu vis tiek pajusi mamos rankas. Tai pojūtis, kai tu jauti mamos buvimą visada.

Tai prisirišimas prie mamos arba meilė. O mama pajus tave, todėl kad ji smarkiai ilgisi tavęs. O kai jūs kartu – šis jausmas sprogsta nuo susitikimo džiaugsmo! Jūsų širdies ir mamos širdies dalelės susijungia!

Mamos negalima įsivaizduoti be jos rankų. Net jei tu mėgsti apkabinti ar bučiuoti, tu vis tiek įsivaizduosi jos rankas. Mamos rankos – stebuklingos, jos daro viską dėl tavęs – gamina maistą, lygina drabužius, padeda apsirengti ir kita.

Dar mamos rankos pačios stipriausios, todėl kad mama viską padės pakelti, net tai, kas sunkiausia. Aš tikrai galiu pasakyti, kad mamos rankos – tai mūsų širdies ir mamos meilės dalis! Ir tu, ir aš žinosime, kad mamos rankos – stebuklingiausios ir stipriausios!

You cannot copy content of this page