Vyras sąžiningai viską aprašė, ką jis patyrė, kai jo žmona gimdė

Puikus priminimas visiems tėvams!

Vaiko gimimas – tai tikras stebuklas, kuriam vykstant kai kurie tėtušiai net alpsta. Bet Viljamas Traisas Betlas ne toks! Jis buvo šalia žmonos nuo pradžios iki pabaigos, bet vis tiek nesupranta, kaip jai pavyko tai padaryti.

Tarp kitko, Viljamas neieško paaiškinimų. Jis tiesiog parašė savo žmonai atvirą padėkos laišką, kuriame išsamiai aprašė pamatyta. Jam taip gerai pavyko išdėstyti savo mintis, kad postas momentaliai pasklido kaip virusas.

Skaitykite:

„Aš iš tiesų nežinau, kaip ji tai padarė. Skausmas buvo toks stiprus, taip skverbėsi visur, kad net aš pajutau. Visi ten buvę pajuto.

Jos skausmas buvo šiurpus. Jos pastangos atrodė beveik nepakeliamos. Aš pastebėjau, kad sukandu dantis kartu su ja , įsitempiu visu kūnu, kol jai trunka sąrėmiai, ir iš mano akių irgi byra ašaros.

Tačiau aš supratau, kad aš tik pakeleivis, kuris niekada nesupras to beprotiško skausmo, kurį ji kentė.

Ji atidavė sąrėmiams kiekvieną savo gyvenimo ir energijos dalelę. O paskui ir dar daugiau.

Ir štai viso to pabaigoje ji nesavanaudiškai leido mums visiems pamatyti tai, kas neatsiejamai priklausė jai vienai pastaruosius 9 mėnesius. Galiausiai mes gavome galimybę mylėti ir paimti į rankas berniuką, dėl kurio ji paaukojo savo kūną, komfortą, energiją ir save.

Mano sūnus – tai visiškas stebuklas. Bet kuris naujagimis – tai visiškas stebuklas. Bet man pats didžiausias stebuklas – tai jo motina, kuri parodė man, kas tai yra tikras pasiaukojimas. Kas yra tikra meilė.

Tikras stebuklas – tai mano žmona.“

Štai kelios Viljamo nuotraukos su žmona ir mažyliu:

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page