7 įsipareigojimai, kuriuos vykdo kiekvienas katinas. Patikrinkite, pas jus taip pat?

1. Kiekvienas katinas turi būti informuotas apie kiekvieno maišelio, dėžės, stalčiaus ir spintos turinį. Be to, jis būtinai turi patikrinti, ar patogu būti jų viduje ir ar yra galimybė pasikasti.

2. Katinai privalo palaikyti gerą šeimininkų formą. Būtent todėl jie čiumpa kokį nors svarbų daiktą ir pabėga su juo, priversdami žmogų pabėgioti. O tušinukų numetimas ir kojinių tempimas po lova skirtas pasilenkimams.

3. Katinas būtinai turi patikrinti patalynės gaivą po skalbimo, net jei ji guli tvarkingai sulankstyta specialioje spintelėje.

4. Kiekvienas katinas bet kuriuo momentu gali tapti cirko žvaigžde. Būtent todėl jis privalo kelis kartus per dieną treniruotis ir repetuoti naujus numerius, pavyzdžiui, skrydį po buto lubomis, greitąjį pakilimą užuolaida, šuolius nuo karnizo ant lovos, nepriklausomai ar yra joje žmogus, ir taip toliau.

5. Katinas privalo kontroliuoti viską, ką rašo žmogus, juk jis gali įvelti neatleistinų klaidų. Geresniam stebėjimui rekomenduojama tušinuką ar pieštuką laikyti dantyse.

6. Sąmoningi katinai ir katės puikiai informuoti apie miego žalą šeimininkams. Būtent todėl kiekvienas naminis augintinis privalo įdėti visas pastangas, kad pažadintų miegantį šeimininką. Leidžiamas kovinio šuoliavimo, šuolių ant galvos ir reiklaus „miau“ naudojimas.

7. Katinas dėkingas žmogui už pastogę ir maistą, todėl privalo dalintis juo visa nuosavybe ir grobiu. Be to, jis suvokia, kad žmogus neturi kailio, todėl privalo palikti dalį savo kalio, pageidautina ant visų paviršių, kad šeimininkas galėtų pasišildyti bet kuriame namų taške.

You cannot copy content of this page