Į šią kalytę nebuvo galima žiūrėti be ašarų. Bet meilė ir rūpestis pavertė ją tikra meilute

Kartais neverta apie ką nors spręsti „pagal viršelį“, ar tai būtų žmogus, ar šuo. Šios istorijos herojė vardu Pipa, tai čihuahua, kuriai buvo vos 7 savaitės.

Į mažylę buvo sunku pažvelgti be ašarų: tokia trapi ir serganti ji atrodė, kailiuko nebuvo, o visa oda buvo nusėta skauduliais. Pamačiusi jos fotografiją, mergina vardu Amanda Haris patraukė į prieglaudą Atlantoje, kad paimtų šunį laikinai priežiūrai ir pasirūpintų juo.

Pamačiusi šio šunelio fotografiją, mergina pasiėmė jį laikinai globai.

Pipa atvyko į naują vietą ne viena, su ja buvo visa šuniška šeimyna: jos mama, tėtė ir brolis. Visi jie kentėjo nuo niežų, bet Pipa buvo silpniausia.

Amanda ėmė rūpintis šuniuku, palaipsniui atskleisdama jos charakterį ir gerą širdį.
Amanda papasakojo leidiniui The Dodo, kad Pipa labai mėgsta apsikabinimus ir įsirausti į antklodę. Pati mergina buvo su ja praktiškai visą parą.

Pipos gydymas susidarė iš maudynių specialiose voniose, preparatų odos gydymui ir taisyklingos mitybos. Po kurio laiko žaizdos ėmė gyti, o vietoj jų prasikalė kailiukas.

Amanda rodė Pipos gyvenimą socialiniuose tinkluose, taip Pipa ir rado savo tikruosius namus.

Teris Dikensonas ir jo šeima pamatė šuniuką ir buvo taip sužavėti, kad nusprendė „įsivaikinti“. Naujuose namuose Pipa jaučiasi puikiai. Ji jau susidraugavo su šuniu, kuris taip pat gyvena pas Dikensonus.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page