Kokerspanielio jauniklė Vini atrodo kaip šunytė-princesė iš Disnėjaus filmukų

Mes ją radome. Pasaulis gavo naują žvaigždę. Ji egzistuoja! Legendinė šunų princesė, kurios atėjimas apsakytas legendose ir pranašystėse.

Herojės vardas kuklus, Vini, tačiau niekam nekyla abejonės dėl jos išskirtinumo, užtenka tik pažvelgti į akis šiam nuostabiam sutvėrimui!

Vini ir jos kerintis žvilgsnis

Vini šeimininkai Tomas ir Eli papasakojo – dar iki šuniuko gimimo buvo aišku, kad ji bus didinga. Žmonės sąžiningai ėmėsi savo globėjų misijos ir nuo pirmų dienų ėmė vesti Vini gyvenimo foto ir video kronikas. Todėl pasaulis labai greitai sužinojo apie nepaprastą šunelį ir patiktukai pasipylė kaip krioklys.

Argi ne gražu?

Šuniukas yra šuniukas ir jo interesai šuniški

Ar daugelis gali pasigirti, kad 3 mėnesių amžiaus jau turėjo 180000 sekėjų ir 2300000 patiktukų TikToke? O štai Vini viskas tik prasideda. Ji net gavo neoficialią pravardę „petfluencer“ („pet“ (naminis augintinis) + „influencer“. O ką, visai teisingai.

Daugelis rimtai lygina Vini su Disnėjaus personažais, kurie jau pusę amžiaus kuriami kaip geriausių ir mieliausių padarų etaloniniai pavidalai.

Tai yra, jie labiau panašūs į pasakų herojus, nei į realius žmones ar gyvūnus. Ypatingas dėmesys skiriamas emocijoms ir žvilgsniui, o jis pas Vini – pats „šuniškiausias“ pasaulyje!

You cannot copy content of this page