Žmogaus su kačiuku foto, padaryta metro, grąžina tikėjimą žmonija

Pasaulis toks, koks jis yra, ir būtent dabar ne šviesiausias ir geriausias metas visiems. Todėl įvykiai, panašūs į tą, kuris nutiko Niujorko gyventojai Džilian Rodžers, nusipelno ypatingo dėmesio. Pasak jos, ji ne išlipo iš vagono, o tarsi sklandė ore nuo užplūdusių emocijų. Tai ką gi ji pamatė?

Metro vagonas, niūrus vakaras, nepažįstamasis ir…pilka dėmelė ryškiame plede.

Tai buvo kačiukas ir labai alkanas kačiukas! Vyriškis kruopščiai apsupo mažylį pledu ir atsargiai maitino iš buteliuko. Vaizdas, kurį mažiausiai tikiesi pamatyti didelio ir abejingo miesto metro.

Rodžers nesusilaikė, priėjo ir užkalbino jį. Vyriškis papasakojo, kad rado kačiuką skersgatvyje tarp pastatų, kai ėjo iš darbo. Lauke jau gana šalta, o gyvūnėlis dar ir verkė iš bado ir baimės.

Sprendimas buvo greitas, jis suprato, kad turi pašerti ir sušildyti kačiuką. Kuo ir užsiima su permaininga sėkme – patirties juk nėra. Kaip gyvūnų prieglaudos įkūrėja, Rodžers visai susijaudino.

Bet čia traukinys priartėjo prie jos stoties ir reikėjo išlipti. Ji nespėjo paklausti nepažįstamojo vardo.
Štai tokie žmonių poelgiai ir sugrąžina tikėjimą, kad dar ne viskas prarasta, kad pasaulyje dar daug gerumo ir gailestingumo.

You cannot copy content of this page