Šeimininkai atidavė katiną į geras rankas, o po dviejų metų jis sugrįžo pas juos

Vienai šeimai nutiko nuostabi istorija. Naminis augintinis praėjus dviem metams prisiminė kelią namo ir grįžo pas šeimininkus.

Pora sąmoningai nusprendė įsigyti katiną ir taip namuose atsirado 1,5 mėnesių pilkas pūkuotas kačiukas, vardu Dūmas. Jis buvo žaismingas ir protingas, nedraskė baldų ir tapetų, visada eidavo į dėžutę. Švelniu jo nebuvo galima pavadinti: kartais Dūmas rodydavo charakterį, kąsdamas šeimininkams. Tačiau visumoje tai buvo puikus augintinis.

Paskui pora sužinojo apie greitą pagausėjimą. Sutuoktiniai nusprendė persikelti į erdvesnį butą ir augintinis į persikraustymą sureagavo visai ramiai. Kai mama su naujagime dukrele buvo gimdymo namuose, katinas labai liūdėjo ir net nustojo ėsti. O grįžus šeimininkei ir mažylei prasidėjo įdomiausia. Dūmas nuolat domėjosi naująja maža buto gyventoja, dažnai įšokdavo į jos lovelę.

Šeimininkai vydavo Dūmą nuo mažylės, dažnai jį bardavo ir greitai katinas pradėjo keršyti: pridarydavo šalia dėžutės, rodydavo agresiją. O kai paaugusiai mergaitei atsirado alergija katės plaukams, buvo nuspręsta atiduoti katiną į geras rankas. Jį priglaudė namuose, kuriuose jau gyveno dvi katės.

Iš pradžių senieji šeimininkai lankė naujus Dūmo savininkus ir dažnai bendravo su jais. Vizitų metu katinas džiugiai pasitikdavo šeimą, tačiau labai nerimaudavo ir smarkiai blaškydavosi. O po poros metų šeimininkai nustojo sekti savo buvusio numylėtinio likimą, nors neretai prisimindavo jį.

Kartą pora už lango išgirdo kniaukimą, panašų į Dūmo. Tačiau sutuoktiniai suprato, kad to negali būti, juk jų katinas dabar labai toli ir gyvena 5 aukšte, taigi, niekaip negali atsidurti gatvėje. Po pusantro mėnesio, visai šeimai grįžus po poilsio kaime visi staiga pamatė prie medžio pažįstamą uodegą ir pilką siluetą. Netikėtai katinėlis atsiliepė į vardą ir visi puolė prie jo. Išsekusiame, liesame ir nusilpusiame gyvūne šeima sunkiai atpažino savo Dūmą.

Katiną vos pavyko atsivilioti namo, kur jis iš pradžių apsidairė, o paskui, vėl pasijutęs šeimininku, išsitiesė ant grindų. Vėliau jis truputį visus apkandžiojo, lyg keršydamas už išdavystę. Šeimininkai pašėrė, išprausė ir sušildė paklydėlį Dūmą. Alergijos dukrelei daugiau nėra, todėl augintinis liko. Iki šiol neaišku, kaip jis sugebėjo rasti kelią iki buvusių namų, tačiau dabar elgiasi ramiai ir nekelia jokių nepatogumų, lyg būtų subrendęs ir praėjęs gyvenimo mokyklą.

You cannot copy content of this page