Pamesto šuns istorija sudaužė milijonus širdžių. Bet jos finalas pasirodė laimingas!

Prieš 3 mėnesius milijonai žmonių su liūdesiu pamatė ciniško nusikaltimo video. Vyras vidury nakties atvežė jauną šunį ir išmetė kelkraštyje. Vyriškis nepastebėjo, kad viskas vyko tiesiog prieš gatvės kamerą, o paskui poelgis akimirksniu tapo žinomas toli už šalies ribų. Bet tai buvo tada, o kas nutiko su išmestu šuniu šiandien?

Štai tas pats video, visi įkalčiai kaip ant delno.

Snupas, jaunas stafordšyro bulterjeras. Jis suvokė, kad gyvenimas žymiai sunkesnis, nei jam atrodė anksčiau. Ir jame yra vietos skausmui ir neteisybei.

RSPCA tarnyboje pasakė, kad atvejis beveik unikalus. Šuo buvo idealios būklės, visiškai sveikas, neįtikėtinai ramaus charakterio ir linksmo būdo. Nėra nei vieno trūkumo, jokios priežasties jo atsikratyti.

Daugelis žmonių tuoj pat išreiškė norą priglausti šunį, bet jo niekam neatidavė. Ir tai teisinga – negalima veikti emocingai, priimti skubotus sprendimus, tiesiog pažiūrėjus graudų video.

Naujasis Snupo šeimininkas vardu Lorensas Skvairas ir jis turi tris svarbias ypatybes. Pirma, jis dirba iš namų ir yra pakankamai apsirūpinęs, todėl materialinių problemų klausimas nekyla. Antra, namas didelis ir jaukus, čia yra vietos ir žaidimams, ir poilsiui, o perspektyvoje gyvenamųjų sąlygų pablogėjimo nenusimato.

Ir trečia, Lorensas turi stabilius ateities planus ir jis nori jais dalintis su kažkuo, kas nusipelno gėrio. Pavyzdžiui, su šunimi Skupu, kuris jau visa šuniška širdimi pamilo naująjį šeimininką.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page