5 neįtikėtini faktai apie angelus sargus, kuriuos reikia žinoti

Jie lieka su mumis ir šviesiais, ir tamsiais laikais.

1. Jie turi sielą.
Jie moka jausti žmonių emocijas – tai ir yra viena svarbiausių jų ypatybių. Angelais sargai išgyvena mūsų skausmą tokiu pat stiprumu kaip ir mes patys. Tačiau jie tiksliai žino, su kokiu skausmo kiekiu gali susidoroti, su kokiu- ne.

2. Jie pasiruošę padaryti visa kas jų jėgoms, kai mes prašome jų pagalbos.
Angelai sargai visada rūpinasi kiekvienu iš mūsų, ieškodami būdų padaryti mūsų gyvenimą įdomiu ir laimingu. Tai reiškia, kad angelai nuolat padeda net žmonėms, kurie niekada nesimeldžia ir neprašo pagalbos.

3. Jie patys mus pasirenka.
Viena svarbiausių angelų sargų ištikimybės priežasčių yra tame, kad jie patys mus pasirenka. Jūsų angelas sargas nusileis į šią žemę būtent dėl jūsų,o ne dėl kažko kito.

4. Jie pažįsta mus geriau, nei visi kiti.
Angelai sargai atsiranda šalia mūsų dar iki mūsų gimimo, kai mes esame tik siela, skrajojanti danguje. Todėl jie pažįsta mus tokius, kokie mes esame iš tiesų, o ne tik mūsų fizinį ar mentalinį apvalkalą.

5. Žmogus gali turėti daugiau nei vieną angelą sargą.
Pasaulinės kultūros ir tradicijos paprastai vaizduoja angelus sargus kaip sutvėrimus, kurie ateina į Žemę tik su kažkokia misija. Bet tiesa tame, kad kiekvienas žmogus šiame pasaulyje gali turėti daugiau nei vieną angelą sargą.

Jų kiekis priklauso nuo konkrečių gyvenimiškų aplinkybių, o taip pat nuo tikslų, iškeltų mūsų sielai. Vidutiniškai su kiekvienu žmogumi gyvenimo bėgyje būna 3-4 angelai. Jie net gali stoti prieš žmones žmogiškajame pavidale.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page