Šeimininkai jau įprato, kad jų katinas, įeidamas į kambarį, išdidžiai tempia paskui save pliušinę kiaulę

Diego – ypatingas murklys, turintis savo keistenybių ir įpročių. Mažylis turi problemų su sveikata, dėl kurių jis truputį mažesnio ūgio, nei kiti jo amžiaus augintiniai.

Katinas negali žaisti taip pat, kaip jo gentainiai, už tai jis moka ir mėgsta nešiotis žaislus. Anksčiau jis neturėjo numylėtinių, kol nerado rožinės pliušinės kiaulės…

Viskas prasidėjo prieš kelis metus, kai vienas šeimos narių padovanojo Diego šaunų rožinį paršelį. Katinui jis taip patiko, kad nuo tada jis tapo lyg priklausomas nuo jo. Šeimininkai niekaip negalėjo suprasti, kodėl augintinis sužavėtas būtent šiuo žaislu, bet taip ir nerado atsakymo. O murklys visur nešiojasi paršelį su savimi, atsisakydamas išleisti jį iš akių.

Akivaizdu, kad Diego labai prisirišęs prie žaislo.

Visą laiką katinas leidžia kartu su paršeliu. Mažylis žaidžia su juo,miega šalia ir net tempia draugą prie dubenėlio su maistu. Kartais murklys prausia žaislą, elgdamasis su juo taip, lyg tai būtų jo kačiukas.

Net vykdamas pas veterinarą Diego pasiima savo mėgstamą daiktą. Jei jis negali jo rasti, ima garsi kniaukti ir sunerimęs ieško po visą namą.
Kartą augintinis visgi pametė žaislą. Šeimininkei teko skubiai padovanoti katinui rožinę pagalvę, bet šis vis tiek buvo labai susikrimtęs. Kai tik moteris rado pamestą daiktą ir grąžino jį Diego, šis iškart pamiršo pagalvę ir ėmėsi laižyti mylimą paršelį.

Gyvūno šeimininkai jau įprato, kad katinas visada pasirodo kambaryje, išdidžiai nešdamas dantyse žaislą. Nieko nepadarysi!
Tokios meilės ir prieraišumo daiktui priežasties niekas negali atspėti.

O šiaip jau, koks skirtumas, jei paršelis – svarbiausias daiktas pasaulyje mylimam katinui?

You cannot copy content of this page