Žmona pričiupo vyrą su kita, bet jis sugalvojo genialų pasiteisinimą. Bet vyras nepasimetė ir tarė…

Žmona sugrįžo namo keliomis valandomis anksčiau nei įprastai ir aptiko savo vyrą su jauna mergina.

Neapsikentusi, ji pradėjo šaukti ant savo vyro:

– Tu esi tikras niekšas! Aš niekada nebūčiau pagalvojusi, kad tu taip galėtum pasielgti su manimi, tavo vaiko motina, aš visada buvau atvira su tavimi! Viskas, mes skiriamės!

Bet vyras nepasimetė ir tarė:

– Brangioji, duok man kelias minutes, ir aš viską tau paaiškinsiu.

Moteris buvo šokiruota tokiu atsakymu, tačiau susitvardė ir atsakė:

– Gerai, klok, tik atmink, kad tai – tavo paskutiniai žodžiai, kuriuos aš noriu išgirsti iš tavęs!

Vyras ramiai pradėjo pasakoti:

– Aš ėjau iš darbo link automobilio, kai pastebėjau, šią nelaimingą merginą. Ji sukėlė man gailestį, aš kažko jos paklausiau, ji atsakė, kad per pastaruosius keletą dienų ji nieko nevalgė, todėl nusprendžiau jai pagelbėti. Atėjęs į namus, pašildžiau jai vakarykštę vakarienę, kurią tu atsisakei valgyti, nes ji yra tau per riebi. Vargšelė buvo tokia alkana, kad per minutę suvalgė visą vakarienę ir paprašė dar!

Tada aš leidau jai nueiti išsimaudyti. O tuo metu nusprendžiau jai parinkti švarių drabužių, todėl nusprendžiau jai atiduoti tavo madingus džinsus, nes tu jų niekada nenešiojai, pareiškusi, kad jie tau yra per daug platūs.

Taip pat atidaviau jai tavo apatinius, kuriuos tau dovanojau Valentino dienos proga, bet tu niekada jų nenešiojai. Tada prisiminiau tą gražią palaidinę, nupirktą brangioje parduotuvėje, kurią tu tik porą kartų buvai užsidėjusi, nes tavo draugė turi tokią pačią.

Ir dar nusprendžiau jai atiduoti tavo batus, kurių tu taip pat nenešioji, nes jų kulnas nėra pakankamai aukštas.

Brangioji, tu nepatikėsi, bet ji buvo man tokia dėkinga, ir kai lydėjau ją prie durų, ji manęs paklausė: „Gal dar kažkas yra, kuo jūsų žmona daugiau nebesinaudoja?”.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page