10 pasaulio vietų, kur sugalvotas noras būtinai išsipildys

Kiekviena šalis turtinga savomis ypatybėmis ir pasižymi savo unikalia kultūra, todėl bet kokia kelionė dovanoja mums gausybę naujų atradimų, įspūdžių ir emocijų. Be to, kur jūs bekeliautumėt, ten atsiras tokių neįtikėtinų vietų, kurių energetika tiesiog negali nepaveikti mūsų teigiamai.

Tokios stebuklingos energetikos dėka šios 10 vietų gali padėti mums įgyvendinti savo troškimus, reikia tik sugalvoti juos ten ir truputį palaukti.

Švenčiausios Mergelės Marijos namai (Efesas)

Tai krikščionių piligrimų vieta, kur yra gydantis šaltinis. Netoliese yra specialios grotelės, kur žmonės riša mazgelius ir sugalvoja savo norus. Manoma, kad būtent šioje vietoje gyveno Mergelė Marija ir būtent čia ji baigė savo žemiškąjį gyvenimą.

Leopoldo fontanas (Insbrukas)

Fontano centre yra Poseidono statula, o patrynus jo koją noras išsipildys.

Blarnio pilis (Airija)

Šventa Škotijos relikvija – senovinis karūnavimo akmuo, kadaise airių valdovui dovanotas Škotijos karaliaus, įmūrytas tiesiai į pilies sieną. Legenda teigia, kad kiekvienas, pabučiavęs jį, įgaus gražbylystės dovaną.

Jano Nepomuko statula (Karlo tiltas, Čekija)

Čia yra keli būdai sugalvoti norą. Pasak pirmojo, reikia viena ranka paliesti Janą Nepomuką, o kitą ranką padėti ant šuns. Antras būdas aiškina, kad troškimo išsipildymui pakanka paliesti kryžių marmuro plytoje.

Nulinis meridianas (Grinvičas)

Per Grinvičą eina nulinis meridianas, kuris dalija Rytų ir Vakarų pusrutulius. Atsistojus išilgai meridiano atsidursite abiejuose pusrutuliuose tuo pat metu ir tada jūsų ištartas noras būtinai išsipildys.

7 Rodo šaltiniai

Tolyn nuo ledinio upelio eina tamsus tunelis, kuriuo praėję basomis galite išsivalyti nuo nuodėmių.

Trevi fontanas (Roma)

Būdami Romoje, būtinai sugalvokite norą, mesdami monetą į Trevi fontaną. Taipogi yra tradicija įsimylėjėliams. Jei jie pasibučiuos šalia fontano, jų meilė bus amžina.

Raudų siena (Jeruzalė)

Kasmet čia suvažiuoja gausybė žmonių su savo troškimais. Savo prašymus jie rašo rašteliuose, kuriuos palieka sienoje.

Nuostabusis fontanas (Niurnbergas)

Iš pradžių fontanas buvo sumanytas kaip Frauenkirche bažnyčios puošmena, tačiau statinys gavosi toks masyvus, kad jį paliko aikštėje. Kad sugalvotum norą šioje vietoje, reikia rasti grotelėse aplink fontaną žiedą ir pasukti jį pagal laikrodžio rodyklę.

Senamiesčio citadelė (Budva)

Šios citadelės sienoje yra senovinė plyta su dviem joje pavaizduotomis žuvimis. Manoma, kad prie jos prisilietus, jūsų troškimas išsipildys, o jei tai padarys įsimylėjėliai, tai jų jausmai bus dar stipresni.

You cannot copy content of this page