7 meilės pamokos iš 96 metų vyro, kuris iki šiol vedasi į pasimatymus savo sergančią žmoną

Nuotraukoje pagyvenusi pora pietauja greitojo maisto restorane. 96 metų vyras su meile maitina savo 93 metų žmoną, kenčiančią nuo Alzheimerio ligos. Tai ne santuokos metinės ir ne gimimo diena. Jie kartu beveik 75 metus ir tai jo būdas išreikšti meilę…

Tiesa tame, kad nedideli romantiški gestai ir laikas, praleistas dviese, padeda ne tik išsaugoti santuoką, bet ir gilina sutuoktinių ryšį.
Ir tegu tai, kokie svarbūs maži šeimyniniai ritualai, jums primena ši foto, kurioje 96 metų vyras surengė pasimatymą su savo 93 metų žmona, kovojančia su Alzheimerio liga.

Galbūt ji jau nepamena, kas šis žmogus. Galbūt ji pamiršo visus tuos momentus, kuriais jie dalijosi per ilgą šeimyninį gyvenimą. Tačiau jis vis kviečia ją į pasimatymus…štai jau beveik 75 metus.

Santuokose, trunkančiose ilgus metus, yra savitų stebuklų. Ir štai 7 pamokos, kurių verta pasimokyti iš vyro fotografijoje:

1. Smulkmenos santykiuose labai svarbios.
Kai ateina sunkūs laikai, prisiminimai apie malonias akimirkas padės pereiti išbandymus ir laikytis toliau. Pažvelkite, kaip atsidavęs sutuoktinis maitina savo žmoną pasimatymo metu. Jis lyg sako: „Tu mano, kas benutiktų mūsų gyvenime“.

2. Kalbėkite apie savo jausmus, būkite pažeidžiami.
Kai einate į pasimatymą su savo antrąja puse, būkite pažeidžiami. Tai tas metas, kai svarbu kalbėti atvirai ir išreikšti tai, kokie svarbūs jūs esate vienas kito gyvenime.

3.Kai partneris negali duoti jums lygiaverčio meilės kiekio, mylėkite ji dukart stipriau.
Neskaičiuokite, kas ir kiek kam skolingas. Mylėti – reiškia atiduoti, nieko nesitikint mainais.
Tikra meilė reikalauja radikalios lūkesčių peržiūros. Nereikia laukti, kad partneris padarytų jus laimingais, daugiau galvokite, ką jūs patys galite jam duoti. Tai ir yra meilė.

4.Svarbu tai, ką jūs darote.
Kai vienas jūsų netikėtai susirgs, štai tada antrasis partneris ir parodys savo tikrąjį veidą.
Taip, buvimą namuose dėl to, kad vienas iš jūsų serga, sunku pavadinti romantišku laiko leidimu. Bet vis tiek tai ypatingas laikas. Laikas, kurį jūs leidžiate kartu. Nekalbant jau apie tai, kad rūpinimasis vienas kitu sustiprina santuoką.

5.Nepamirškite reikšmingų jūsų santuokai datų.
Kiekvieną dieną jūs turite progą atšvęsti faktą, kad jūs kartu. Mėgaukitės tuo, kad jūs pragyvenote kartu dar vieną dieną ir tapote dar truputį artimesni. Skirkite laiko tam, kad išreikštumėte jausmus vienas kitam.
Poros, kurios randa laiko pažymėti skirtingus savo santykių etapus, turi didesnę tikimybę likti kartu ateityje.

6.Prisiminkite, kodėl jūs vis dar kartu.
Periodais, kai stresas ir problemos sudrebina jūsų santuoką, naudokite pasimatymą kaip būdą vėl tapti artimesniais. Kiekvienas naujas pasimatymas – tai galimybė sukurti naujus prisiminimus ir rasti priežasčių tam, kad toliau būtumėte kartu.

7.Atkreipkite dėmesį į jūsų bendrą kelionę.
Santuoka – tai ne visada lengvas kelias. Neverta pamiršti, kad visa, kas gera, niekada neateina į mūsų gyvenimą be pastangų.

You cannot copy content of this page